Sayfa 130/646 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230630 ... SonSon
Arama sonucu : 5163 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

MB 500 baz puan fayiz arttırıp dolar gayme çakılınca, vatan hayini dolarcıların gazı kesildi.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2. Bunlar IMF ile anlaşma yapar mı diye sordum Ayhan başkana şimşek rahmet okutur IMF ye dedi. Bu kadar cayır cayır dolar satan ya IMF ye gidecektir ya da sattığı dolar bankacılık sisteminden dışarı çıkmıyordur.

3. 31 Mart gecesi kkm yi kaldırıp vatandaşın da dolar almasına kısıtlama getirseler hatta elinde doları olup bankalara satmayan olursa ceza verilecek deseler. Bence korkup satan kişiler olur. Döviz bürolarında alırken TC istiyorlar onların kaydı var babama ihbarname gitse koştur koştur gider verir korkudan.

Yokmu Malatyada halay?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

5. Faiz cephanesinden 500 puan daha harcandı.
    Döviz en fazla 5 gün daha yatay gider muhtemelen.
    Fiziki problemler çözülmediği sürece finansal çözümler hikaye.

Sıfır atmayan dede.
    https://www.youtube.com/shorts/rVCprjjgq94
    Heikenashi.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    31 Mart gecesi kkm yi kaldırıp vatandaşın da dolar almasına kısıtlama getirseler hatta elinde doları olup bankalara satmayan olursa ceza verilecek deseler. Bence korkup satan kişiler olur. Döviz bürolarında alırken TC istiyorlar onların kaydı var babama ihbarname gitse koştur koştur gider verir korkudan.
    Türk Parası Kıymetini Koruma Kanunu vardı bir zamanlar, takan varmıydı?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

7.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    31 Döviz bürolarında alırken TC istiyorlar onların kaydı var babama ihbarname gitse koştur koştur gider verir korkudan.
    Almıyorlar yahu. İkidir alıyorum benden TC vs isteyen olmadı. Belirli bir limiti mi vardır bilemedim. Ver TL yi al doları.

8.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Almıyorlar yahu. İkidir alıyorum benden TC vs isteyen olmadı. Belirli bir limiti mi vardır bilemedim. Ver TL yi al doları.
    Döviz bürosu vergi vermemek için gayrı resmi program kullanıyor olabilir. Yoksa ister altın ister dolar al sat her şeye TC istiyor benim çalıştığımız büfe.

Sayfa 130/646 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230630 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •