Sayfa 160/645 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon
Arama sonucu : 5160 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

https://www.sondakika.com/dunya/habe...orgu-16976876/

Rusya'da 150 kişinin ölümüne sebep olan DEAŞ'lı 4 terörist dün hakim karşısına çıkarken, olayın hemen ardından yakalanan saldırganların sorgu anlarına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Şemseddin Farridun isimli teröristin bir spor salonunun zeminine yatırıldığı görüntülerde, pantolonun indirildiği ve cinsel organına 80 volta kadar elektrik veren kablolar takıldığı görülüyor.

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Emekli maaşımı nakit olarak yıllardır görmedim, fakat ~ 11 bin gayme emekli maaşımı tek seferde verecek ATM çok az yahu.
    Kırmızılı bankadan 7.000 çekeyim dedim.limit aşımı diye en fazla 5000 verdi.7000 de ısrar edersen limit aşım ücreti istiyor.

Cumartesi limit 5000 olması ise yaradı.
    Gram aldım .2520+80 :2600×3: 7800 Bankanın 1 ay erteleme artı 2 taksite bölme kampanyasından yararlanmak için. Dalgınlıkla maaş kartına vermişim. Şifreye girdim limit aşımı diye onaylamadi. O an farkına vardım kredi karti ile ödedim.
    Eğer 5000 tl ile sınırlı olmamış olsa zararın hangi birine üzüleyim.
    Nakit ödeyip gram başına 80 tl fazla ödemeye mi,1 ay ertele 2 taksit ile ode kampanyasından yararlanamamaya mı?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,898
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    https://www.sondakika.com/dunya/habe...orgu-16976876/

Rusya'da 150 kişinin ölümüne sebep olan DEAŞ'lı 4 terörist dün hakim karşısına çıkarken, olayın hemen ardından yakalanan saldırganların sorgu anlarına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Şemseddin Farridun isimli teröristin bir spor salonunun zeminine yatırıldığı görüntülerde, pantolonun indirildiği ve cinsel organına 80 volta kadar elektrik veren kablolar takıldığı görülüyor.
    Hocam hayırlı uğurlu olsun, tavanlarınız daim olsun inşallah
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

4. İs Bankası sabah sabah sinir etti. Hisse alayım dedim. Emir iletilecek yazıyor hala. Aradım sistemsel sorun var diyorlar.

5. Candaş Tolga Işık yaşanan olaya tepki göstererek, Erenköy de müptezelin biri güpegündüz sokak ortasında durduk yere bir arkadaşımızı arkasından koşup bıçaklayıp yürüye yürüye uzaklaştı. İnanılır gibi değil çocuğun ne kimseyle bir mevsuzu var ne husumeti, İstanbulun göbeğinde rastgele insan bıçaklanıyor dedi.

https://www.cumhuriyet.com.tr/yasam/...ource=Anasayfa

6.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Ben önümüzdeki yıllarda en düşük emekli maaşının 1/3 asgari ücret olacağını diğer emekli maaşlarının da ona benzer olacağını düşünüyorum. Avrupa dan SGK ile ilgili bir yetkili gelse çalışan sayısı açık vs baksa 1/4 den fazla vermez. Ne yazık ki biz yanlış politikalar yüzünden bu konuda uçuruma düştük. Çıkma ihtimali kısa vade mümkün değil. 4 sene sonra kalan 2000 sonrası doğumlular da emekli olur. Ondan sonra da imamı çağırın pamuğu yavaşça şey etsin.

Özgür Erdursun ismini yanlış yazmış olabilirim bu işin uzmanı hesaplayıp rakamlarla çalışan sayısından bağımsız, SGK gelirlerinin giderlerin maaşların %80-90 oldupunu anlattı. Bütçeden aktarılan para kalan kısım. Bu da bugünkü ortamda konuşulacak miktar değil.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,898
     Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    İs Bankası sabah sabah sinir etti. Hisse alayım dedim. Emir iletilecek yazıyor hala. Aradım sistemsel sorun var diyorlar.
    Ben de satamadım, aylardır zararda beklediğim hissem tam kara geçmişti. Yazdım bankaya, hayırlısı bakalım...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,898
    Tunç Şatıroğlu
    @TuncSatiroglu
    Prof. Steve Hanke:

"Eğer Karahan, Türkiye'nin yılda ~%64 oranında artan para arzını (M3) nasıl yavaşlatacağını çözemezse hezimete uğrar.
    ENFLASYON FAİZ ORANLARIYLA İLGİLİ DEĞİL, PARA ARZINDAKİ BÜYÜMEYLE İLGİLİDİR. "

https://twitter.com/TuncSatiroglu/st...D&refsrc=email

Sayfa 160/645 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •