Sayfa 599/700 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609649699 ... SonSon
Arama sonucu : 5599 madde; 4,785 - 4,792 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by balık Yazıyı Oku
    Benim çocuğum yurt dışına gitmeyi düşünmüyor. Ben gidebilmesi için uğraşıyorum.

Acını çekeceğime hasretini çekeyim diyorum.
    Öncelikle Üniversite mezunumu ve de yabancı dili var mı ?Biraz teknik bilgi verebilirsen.Bir yol haritası çizeriz.
    Bir yurtdışı gezi hediye edin.Dünyayı görsün diye.Sonra cazip gelebilir.
    Bazı taktikleri ben ve arkadaşlar verebiliriz ikna etmek için genci.
    Heikenashi.

2. Bahçeli, yazılı açıklamasında Mehmet Şimşek için isim vermeden Türk milletini yerel halk ifadesiyle değersizleştirmeye hizmet eden müfsit zihniyetin, son günlerde maruz kaldığımız skandalların asal sorumlusu olduğunu hiç kimse inkar edemeyecektir.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...ource=Anasayfa

Mufsit;İslam kelâmında imanı (inanç), İslam fıkıhında ise başlanmış bir ibâdeti bozarak geçersiz kılan durumlar için kullanılan bir terimdir.

3.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Tekirdağ dan depremin vurduğu Gaziantep in İslahiye ilçesine görevlendirilen, dönüşte depremzedelere dağıtılan yardım malzemelerini resmi otobüse yükleyip, evine götürdüğü gerekçesiyle tutuklanıp, yargılama sürecinde tahliye edilen 4 üncü sınıf emniyet müdürü Yadigar Işık, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiy...ource=Anasayfa
    İnsanın olduğu yerde bunlar bitmeyecek malesef

Hastane acillerinde insanların küpe takılarını çalanlar mı istersiniz

Defnedilmiş insanların mezar kapak taşını kırıp, çengelle çekip ağzında altın diş var mı diye dedektörle arayanlarını istersiniz

Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Öncelikle Üniversite mezunumu ve de yabancı dili var mı ?Biraz teknik bilgi verebilirsen.Bir yol haritası çizeriz.
    Bir yurtdışı gezi hediye edin.Dünyayı görsün diye.Sonra cazip gelebilir.
    Bazı taktikleri ben ve arkadaşlar verebiliriz ikna etmek için genci.
    İkna yolu basit, bir Reyis daha gelirse bizim başımıza geldiği gibi A.A.yakın plan görürsün, demesi bence yeterli.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sarraftan pardon... kasaptan bildiriyorum.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    İkna yolu basit, bir Reyis daha gelirse bizim başımıza geldiği gibi A.A.yakın plan görürsün, demesi bence yeterli.
    Güneydoğuda uzun yıllar olağanüstü hal vardı. Ecevit olağanüstü hal durumunu kaldırmadan önce burada olağanüstü hal olağan oldu demişti.

Çocukta başka parti yönetimdeyken hiç görmedi ki, o yüzden herşeyi normal sanıyor.
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by balık Yazıyı Oku
    Güneydoğuda uzun yıllar olağanüstü hal vardı. Ecevit olağanüstü hal durumunu kaldırmadan önce burada olağanüstü hal olağan oldu demişti.

Çocukta başka parti yönetimdeyken hiç görmedi ki, o yüzden herşeyi normal sanıyor.
    Sen şimdi Reyise bir laf et soluğu Silivri de alırsın, eskiden siyasileri dansöz diye karikatüristler çiziyordu, dava bile açılmazdı de.

Ecevitin önüne yazar kasa atılması v.s. örnekleme yapılacak çok şey var.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 599/700 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609649699 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •