Sayfa 691/691 İlkİlk ... 191591641681689690691
Arama sonucu : 5528 madde; 5,521 - 5,528 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1. İyi ki vakti zamanında dişlerime bakmışım, yoksa bu fiyatlarla ocağım bir daha yanmazdı.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    haberiniz olsun türkiyede sağlık hizmetleri çok ucuz sakın avrupaya filan gitmeyin, dişlerim yaşımız gereği iş yapmaz duruma düştü, gittiğim dişçi 250 bin liraya hallederiz dedi[ iki yüz elli bin] emekli devlet memurunun maaşı 15 bin- nasıl olucak bu iş, gözlerdede katarak başladı o çok değil 75 bine halledecekler-- bak ha devlet hastanesine git demeyin anında küfürü basarım- randevu alabiliyormuyuzda gitmiyoruz- bizim burada koskoca şehir hastahanesinde 1 tane göz doktoru var baya bi uğraştım ve randevu işnden pes ettim- tek umudum borsadan vurgun yapmak
    Geçmiş olsun.

Uzun süre dişsiz kalan çenede kemik erimesi oluyor.
    Üst çene için "sinüs lifting işlemi" (kemik tozu ile kemik oluşturma) yapılacak mı?
    Kemiğiniz yeterli ise şanslısınız.
    Bir de o dert var.

Ben de araştırma halindeyim de.

3. Bir tek implant fiyatı 250 ilâ 400 euro 100 euro kaplaması, gerisi tedavi ücreti.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

İyi ki vakti zamanında dişlerime bakmışım, yoksa bu fiyatlarla ocağım bir daha yanmazdı.
    İzmir'dekiler çok şanslı o zaman, 2500-3500 lira arası fiyat vermişler. Bu kadar fark olabilir mi? Acaba siteyi güncellemeyi mi unuttular??

https://www.dentomega.com/implant-te...%9Fi%C5%9Fiyor.

Yol parasını da dikkate alsanız dahi İzmir'e gidip gelmek daha ucuza geliyor :D

5.  Alıntı Originally Posted by ActuallyMelik Yazıyı Oku
    İzmir'dekiler çok şanslı o zaman, 2500-3500 lira arası fiyat vermişler. Bu kadar fark olabilir mi? Acaba siteyi güncellemeyi mi unuttular??

Yok yahu bu çok eski, devlet taktı implant ücreti olarak 7 bin gaymeyi ben havale ettim.

Kaplamasına ise, hastane veznesine 3 bin lira yatırdım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

6.  Alıntı Originally Posted by ActuallyMelik Yazıyı Oku

İzmirde Diş Hastaneleri dahil Devletin tüm kurumları İmplant yapıyor...Bizansta 2-3 tane yer hariç ki 20 milyonluk şehirde sıraya girsen 3 yıla sıra gelmez yapan Devlet hastanesi yok...

Burası Avrupada yaşayıp TR de implant yaptıranlara göre fiyat veriyor....

7.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    İzmirde Diş Hastaneleri dahil Devletin tüm kurumları İmplant yapıyor...Bizansta 2-3 tane yer hariç ki 20 milyonluk şehirde sıraya girsen 3 yıla sıra gelmez yapan Devlet hastanesi yok...

Burası Avrupada yaşayıp TR de implant yaptıranlara göre fiyat veriyor....
    Bizansta, ev kendisinin olmak şartı ile 150-200 bin gaymeden aşağı geliri olanlar bence yaşamıyorlar, yaşıyor görünüyorlar.

Kütahyada özel hastane muayene ücreti 500 gayme, Denizlide 1.000 gayme, Eskişehirde 1.200 gayme Bizansta kaç para Allah bilir.

Buna göre hesap yapmak lazım, Tavşanlı'da 150 gaymeye çok iyi karın doyar, Bizansta ise 450 gaymeye.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

8. BDDK üyelerine Bizansa gidince 45 bin gayme fark veriliyor, sebep Bizans Ankaradan 50 bin gayme kafadan pahalı.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 691/691 İlkİlk ... 191591641681689690691

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •