Sayfa 1/714 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 5711 madde; 1 - 8 arasý.

Konu: Dolarda Yükseliþ Kaçýnýlmaz XXIII

1. Dolarda Yükseliþ Kaçýnýlmaz XXIII

12.3.2024
    saat 15:37
    Güncel satýþ kurlarý
    Dolar 32.78
    Euro 35.76
    Altýn 2417

2. Geçmiþte ki özelleþtirmeler olmasaydý bugün onlarda Ýngilizce bilmeyen TRT muhabiri gibilerle dolardý. Týrtýl sürüsü tam gaz istila ediyor. Akp sattý diye üzülüyorum ama bunlarýn eline kýz versen haþat dul nine alýrsýn

3.  Alýntý Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazýyý Oku
    Geçmiþte ki özelleþtirmeler olmasaydý bugün onlarda Ýngilizce bilmeyen TRT muhabiri gibilerle dolardý. Týrtýl sürüsü tam gaz istila ediyor. Akp sattý diye üzülüyorum ama bunlarýn eline kýz versen haþat dul nine alýrsýn
    Ustadým...
    Zaten mevcut durumun savunulur yaný yok da... Telekom þirketini, Tank Palet fabrikasýný, kritik kurumlarýný satmak nedir?
    Þimdi damadýn þirketi ile övünüyoruz. M'azallah OYAK, Aselsan, Havelsan vb. olmasaydý?
    Mevcut bilgi birikimini kim edinecekti?

Ülkenin kritik altyapýsýný, iletiþim altyapýsýný satmak nedir?

Unakýtan likit yumurta falan, bunlarý hep yaþadýk.

Reyisin marizlediklerindendir, rahmetsiz.

Bayraktarlar holding Hüseyin Bayraktar, bunun yüzünden hapise bile düþtüm demiþtir.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5. Memlekette kýþ aylarýnda scooter ile enflasyon hesaplardý bu mucit. Tekrar odunu bol olsun diyelim. Ateþlerde uyusun..

6.  Alýntý Originally Posted by reha kaya Yazýyý Oku
    Unakýtan likit yumurta falan, bunlarý hep yaþadýk.

Reyisin marizlediklerindendir, rahmetsiz.

Bayraktarlar holding Hüseyin Bayraktar, bunun yüzünden hapise bile düþtüm demiþtir.
    Baþkaným... Zannýmca birkaç kadro türü var bu yapý için.
    Ben yazayým... Anlayan anlar:

1-Ertuðrul GÜNAY, Zafer ÜSKÜL vb...
    2-Muammer Güler, Zafer ÇAÐLAYAN vb.
    3-Erdoðan Bayraktar, Egemen BAÐIÞ vb...
    4-....

Mesela ilk Kültür Bakaný Ertuðrul GÜNAY, AKP milletvekilliði yapmýþ Zafer ÜSKÜL vb... Bunlarý yakinen tanýrým gençliðimden.

CHP-SHP kökenli insanlardýr bunlar. Þimdi siyaset tarihinin çöplüðündeler...

Benim tecrübelerime göre Özal dönemine dönüþ oldu...Dýþarýdan bulabildiðin kadar döviz bul borçlan , cari iþlemleri de bilindik iþlerle döviz elde ederek kapat, yalnýz bir farkla geçmiþte bu bilindik iþler taþeronlara yaptýrýlýrdý...

Temerrüt olmaz ama o aþamaya gelince Muhtar deðiþir yeni muhtarla Ince memet fonu devreye girer...

Ben iddia ediyorum ki Anayasa referandumu ve son CB iþinde CHP liderliðinde ki konsorsiyum alenen bizi sattý...

8.  Alýntý Originally Posted by heval Yazýyý Oku
    Benim tecrübelerime göre Özal dönemine dönüþ oldu...Dýþarýdan bulabildiðin kadar döviz bul borçlan , cari iþlemleri de bilindik iþlerle döviz elde ederek kapat, yalnýz bir farkla geçmiþte bu bilindik iþler taþeronlara yaptýrýlýrdý...

Temerrüt olmaz ama o aþamaya gelince Muhtar deðiþir yeni muhtarla Ince memet fonu devreye girer...

Ben iddia ediyorum ki Anayasa referandumu ve son CB iþinde CHP liderliðinde ki konsorsiyum alenen bizi sattý...
    Yahu herkes kendi algýsýna, görgüsüne, tecrübesine göre deðerlendiriyor mevcut ortamý...
    Bi bakýn çevrenize bu ortam, o ortam mý? Demografisi deðiþti ülkenin yahu.

Bakýn Ortadoðu'ya demografisi deðiþip rejimi deðiþmeyen kaç ülke var?

Sayfa 1/714 1231151101501 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •