Sayfa 489/666 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589 ... SonSon
Arama sonucu : 5321 madde; 3,905 - 3,912 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Tarımın başlangıcı olarak MÖ 9 bin ila 15 bin yıl öncesi tahmin ediliyor, tabiki kesin bir bilgi yok.

Tarım öncesi avcı, toplayıcı kabileler çok geniş bir alanda en fazla 50-100 kişilik gruplar halinde yaşıyorlardı.

Büyük topluluklar olmadığı için, semavî dinlerin yayılma şansı da yoktu.
    Yazının icadı veya dünya ölçeğinde yaygın hale gelmesi öncesi dinin yayılması zor. Dolayısıyla bu insanların dinsel açıdan sorumlulukları olmasa gerek.

O döneme kadar güneşe, puta tapan, veya ülke istila etmek için onbinlerce kişiyi kılıçtan geçirenler, mısır piramitleri, Çin seddi inşası için onbinlerce köleleri heba eden milyonlarca insan cennete mi cehenneme mi giderler?
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

2.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Yazının icadı veya dünya ölçeğinde yaygın hale gelmesi öncesi dinin yayılması zor. Dolayısıyla bu insanların dinsel açıdan sorumlulukları olmasa gerek.

O döneme kadar güneşe, puta tapan, veya ülke istila etmek için onbinlerce kişiyi kılıçtan geçirenler, mısır piramitleri, Çin seddi inşası için onbinlerce köleleri heba eden milyonlarca insan cennete mi cehenneme mi giderler?
    insanın kendi yarattığı kavram ve dogmalar üzerinden binlerce yıl sonra
    öncekiler nereye gidecek diye merak etmek ayrı bir paradoks olsa gerek

bayram sonrası filmimizi de seyrettik hayırlısı ile yarın mesaiye başlayabiliriz

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Sanmam.
    Biri Irak, Erbil yakınlarında elektrik tellerine takılmış.
    Bu dronenin tamamı bomba olsa ne yazar.
    Koca ülkeler komedi filmi çekiyor. Dünya da mal gibi izliyor.

Ahanda link

https://www.sondakika.com/dunya/habe...ustu-17235558/
    Teşekkkür ederim, alçaktan uçuyor diyorlardı hakikaten alçaktan uçmuş.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Tarımın başlangıcı olarak MÖ 9 bin ila 15 bin yıl öncesi tahmin ediliyor, tabiki kesin bir bilgi yok.

Tarım öncesi avcı, toplayıcı kabileler çok geniş bir alanda en fazla 50-100 kişilik gruplar halinde yaşıyorlardı.

Büyük topluluklar olmadığı için, semavî dinlerin yayılma şansı da yoktu.
    Abi bana göre insanlık tarihi 50000 yıl falandır. Yok olan medeniyetler sil baştan baştan tekrar medeniyet inşaası olmuştur diyorum. Endenozya da bir mağarada 35.000 yıllık çizimler bulundu en son bizim göbekli tepe vs vs. Tarih ana akım savunucularının iddia ettikleri gibi 10000 yıl öncesi cilalı taş devri değildi diyorum. Ha israil misilleme yapmayacakmış.

6. Kilolu kadınlar tayt giymemeli mi? Defne Samyeli tartışmalara son noktayı koydu: 'Çok ayıp buluyorum!'

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Abi bana göre insanlık tarihi 50000 yıl falandır. Yok olan medeniyetler sil baştan baştan tekrar medeniyet inşaası olmuştur diyorum. Endenozya da bir mağarada 35.000 yıllık çizimler bulundu en son bizim göbekli tepe vs vs. Tarih ana akım savunucularının iddia ettikleri gibi 10000 yıl öncesi cilalı taş devri değildi diyorum. Ha israil misilleme yapmayacakmış.
    Mağara çizimi falan avcı, toplayıcı topluluklarında falan vardır.

Medeniyet için meselâ ilkel bir taş değirmen, taş mızrak ucu gibi çok eski objeler bulunursa, onların yaşı kadar geriye gider medeniyet tarihî.

Meselâ ben Afrikada , çok daha eski bir şeyler bulunacağına inanıyorum, ama hala bir şey çıkmadı.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Türkiyenin tek derdi, obezlerin taytı mı kalmış?

Gerekse görüntüsü berbattır da, beni ilgilendirmez.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 489/666 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •