Sayfa 383/691 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483 ... SonSon
Arama sonucu : 5528 madde; 3,057 - 3,064 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1. Ne güzel düşüyordu, hangi hain alıma geçti

2. Kapalıçarşı 31,9200 31,9700
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

3.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    ayhan abiye ciğer olmayınca yeter
    Ciğer deyip Reha başkanın yarasını deşme. Adamın boyu masada gözükmüyor ama ciğeri görünce ahtapot gibi sünmüş ciğeri meyve tabağını süpürmüş tabağın geldiğini görmüşler ama içini kimse görememiş. O kadar adamı aç karnına yollamış ahtapot Ayhan başkan

4.  Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    M.Ş. nin 17 Nisanda yapacağı gezi son gezisi olabilir.Eğer eli gene boş döner ise.
    Sonra dolarda füze harekatı beklenebilir.
    Sonunda dolarla ilgili bir şey yazdım.
    Tam yazını okurken Ahmet Kayanın "su akar yatağını bulur" şarkısını dinliyordum.

Temmuz vadeli 6 aylık DDKKM mi bugünkü kurdan satmaya izin veriyoruz deseler bir dakika durmam...

Hükümet seçim öncesi (kendisine ulaşan ve hezimeti gösteren onca ankete rağmen) emekliye zam yapamayacak durumu olduğunu elini göstererek belli etti.

Artık AKP ve de RTE, Şimşek ve Bahçelinin dili arasında kalmış topal ördek pozisyonundadır.

Ellerinde yetki kalmamıştır.

Diğer yandan ülkeyi ekonomik yönden iktidara gelenler değil para sahipleri yönetir.

Şimşek giderse dolarda üst sınır olmaz. Sen de 40-50 ben deyim 60-70-100...

O vakit TC deki herkes kaybeder.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Tam yazını okurken Ahmet Kayanın "su akar yatağını bulur" şarkısını dinliyordum.

Temmuz vadeli 6 aylık DDKKM mi bugünkü kurdan satmaya izin veriyoruz deseler bir dakika durmam...

Hükümet seçim öncesi (kendisine ulaşan ve hezimeti gösteren onca ankete rağmen) emekliye zam yapamayacak durumu olduğunu elini göstererek belli etti.

Artık AKP ve de RTE, Şimşek ve Bahçelinin dili arasında kalmış topal ördek pozisyonundadır.

Ellerinde yetki kalmamıştır.

Diğer yandan ülkeyi ekonomik yönden iktidara gelenler değil para sahipleri yönetir.

Şimşek giderse dolarda üst sınır olmaz. Sen de 40-50 ben deyim 60-70-100...

O vakit TC deki herkes kaybeder.
    Emekli nasıl olsa bize oy veriyor vermeyende zaten Terörist tir mantığı hakimdi...

Para sahipleri pozisyon ayarladıktan sonra dolar 1.000 try de olsa onlara birşey olmaz olan yine yoksulluk sınırında yaşayanlara olur...1.3 dan başlayan harekette bende senin gibi düşünüyordum ; MB kasası bu adamlar pozisyon ayalamaları için boşaldı...

Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    keciorenli oldugunu bilse Reha seninle baya dalga gecer ama haberi yok
    o keçiörende oturup amerikalıyım diyene kızıyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    bloomberg htdeki arkadaşlar zeynep ve burcu hanım borsada satıcılı açılış bekliyorlardı seans açılmadan
    Bunların kendine hayrı yok. Sadece ekran güzeli bunlar. Burcu Seçil erzana milyon dolar kaptıran kadın. Daha ötesi yok.

8. Bende Avustralyanın Mamak ilçesindeyim. Muz 55 olmuş buralarda. Yerlisi birde zencisi var o da 90

Sayfa 383/691 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •