Sayfa 225/666 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325 ... SonSon
Arama sonucu : 5321 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,302
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Dinsel bayram olarak kutladiklarina gore, çarmıha germe olmamali.

Kur'an da aslinda çarmıha gerilmedigi anlatiliyor.

Ilahiyatci Ihsan ELIACIK youtube da anlatti bu konuyu.
    Pır,pır diye uçmuş,çamıhta olan dönek havariymiş...ne güzel masal anlatılıyor dimi ya,belge dökümanda yok,kara kutu,rüyasında isayı gören cani ruhlu yahuda,oda ne derece doğru bilinmiyor aynen musa olayı gibi,musanında kayıdı yok,onuda yahudi siyonistlere sormak lazım,neyse olayı büyütmeyelim işin iç yüzünü bilen biliyor

Düzeltme,yahuda yerine pavlus olacaktı,tamam yahuda olayın içinde varda,cani olan pavlustu.
    Son düzenleme : refaba; 30-03-2024 saat: 00:03.

dövizde saçma sapan hareketler oluyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Bayramda bir hafta önce Kudüs’e giriş

Perşembe günü ağlama gecesi çarmıha gerilmesi nedeniyle

Cuma gömülmesi

Pazar günü dirilmesi

40 gün dirildiğini tebliğ etmesinden sonra bedeninin göğe yükselmesi

50 gün ruhunun göğe yükselmesi

4. Hristiyanlığa inananlar için ritüel bu şekilde

5. Powell'in açıklamaları bizde doları düşürdü.
    Halbuki adam faizi hemen düşürmeyeceğiz dedi, bizde birileri tersten anladı ilk açıklamaları.

6.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    CB ve Bakanları sahaya inmese birçok insan sandığa gitmeyecekti...

Neyse bakalım 10K maaşla Bizansta yaşam mücadelesi verenler ne diyecek..En çok emekli barındıran şehir....

YRP nin de TR genelinde performansını merak ediyorum....Çünkü adama çok saldırdılar ve çok fazla hamle yaptılar...
    Oldum olası milli görüş cenahına hep bir şüphe ile bakarım. Bütün bu kavgaları feyk bile olabilir. Son kertede bir şekilde bir araya gelebiliyor bunlar. Ama bu sefer sanki farklı bir durum gibi duruyor. Lakin Türk siyaseti rezil bir hlade olduğundan olan-biten hiç bir şeye şaşırmıyorum.. Bu ülke bunlardan bir şekilde kurtulsa bile normale dönmek sanıldığı kadar kolay ve kısa zamanda olmaz diye düşünüyorum. YRP'nin sürekli ahlak vurgusu yapması manidar. ÜLKE DE MAALESEF DİN İLE İLGİLİ BİR SORUN YOK . AÇIK VE NET BİR AHLAK SORUNU VAR..

7.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Pır,pır diye uçmuş,çamıhta olan dönek havariymiş...ne güzel masal anlatılıyor dimi ya,belge dökümanda yok,kara kutu,rüyasında isayı gören cani ruhlu yahuda,oda ne derece doğru bilinmiyor aynen musa olayı gibi,musanında kayıdı yok,onuda yahudi siyonistlere sormak lazım,neyse olayı büyütmeyelim işin iç yüzünü bilen biliyor
    Daha ilginci şu; çarmıhta gerilme olayı yalan biz İsa’yı göğe çıkardık bilgisini tanrı 610 yıl hristiyanlardan saklamış. Bizden saklanan bilişlerde vardır herhalde

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    CB ve Bakanları sahaya inmese birçok insan sandığa gitmeyecekti...

Neyse bakalım 10K maaşla Bizansta yaşam mücadelesi verenler ne diyecek..En çok emekli barındıran şehir....

YRP nin de TR genelinde performansını merak ediyorum....Çünkü adama çok saldırdılar ve çok fazla hamle yaptılar...
    O kadar zor durumdalar ki hazine tamtakır. İstanbul kazanılıp bir kaynak yaratmayı amaçlıyorlar. İstanbul'da çok merkezi bir yerde oturuyorum gün boyu ve halen havada helikopter eksik olmuyor öyle hummalı çalışıyorlar. Ama inanıyorum ki İMAMOĞLU hepsinin çanına ot tıkayacaktır. Saha zaten bunu çok net gösteriyor..

Sayfa 225/666 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •