Sayfa 506/666 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556606 ... SonSon
Arama sonucu : 5326 madde; 4,041 - 4,048 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1. Dünya Bankası verdiği kredi şartı %50 mülteci çalıştırma şartı doğruysa parayı verdikten sonra direk arkamıza geçip fişi çekecek mantığıyla. Ülkenin %15 i mülteci şart olarak %50 olması, niyetini belli ediyor. Mültecileri bize evladiyelik kitlediler.

2. Bursa merkezde bir arkadaş dalga geçiyor sizinle fiyat performans yerleri bilmiyorlar diye

Resim gönderdi bana dün yemiş porsiyonu 225 tl imiş ama resim boyuttan yüklenmiyor diye buraya yükleyemedim .

Bu arada benim lahmacuncu çok zam yapmış ramazanda kapalı diye %30 bir güncelleme yapmış yeniden açılınca .

3. iki arkadaşla konuştum birisi üçüncü çocuk iknası için eşine sıfır suv araba almış rüşvet olarak .

Diğeri üçüncü çocuğu abd de yapalım orada doğurursun dünya vatandaşı olur demiş .

Hangi rüşvet daha etkili olur sizce .

Herkes reisin 3 çocuk talebine cevap veriyor

4.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    iki arkadaşla konuştum birisi üçüncü çocuk iknası için eşine sıfır suv araba almış rüşvet olarak .

Diğeri üçüncü çocuğu abd de yapalım orada doğurursun dünya vatandaşı olur demiş .

Hangi rüşvet daha etkili olur sizce .

Herkes reisin 3 çocuk talebine cevap veriyor
    Aile planlaması bu olsa gerek.
    Adamlar, kadını doğum yapmaya ikna etmek için farklı planlar yapıyorlar.

HAYALLER

GERÇEKLER
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bursa merkezde bir arkadaş dalga geçiyor sizinle fiyat performans yerleri bilmiyorlar diye

Resim gönderdi bana dün yemiş porsiyonu 225 tl imiş ama resim boyuttan yüklenmiyor diye buraya yükleyemedim .

Bu arada benim lahmacuncu çok zam yapmış ramazanda kapalı diye %30 bir güncelleme yapmış yeniden açılınca .
    Sor bakalım "DONANIM HABER ÖLÜCÜLERİ" ile alakası varmıymış?

Cep telefonundan ekran görüntüsü çekersen, resim boyutu küçülür.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Aile planlaması bu olsa gerek.
    Adamlar, kadını doğum yapmaya ikna etmek için farklı planlar yapıyorlar.
    1. Arkadaşın tadı yok, madem SUV almışsın, karıyı ABD'de doğurt ki masrafa değsin.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bursa merkezde bir arkadaş dalga geçiyor sizinle fiyat performans yerleri bilmiyorlar diye

ben 5 sene bursada yaşadım heryerinde iskender yedim hepsini bilirim ama çoğunluğunu öğrenci iken yedim
    bu dediğim yerde öğrenci ikende yiyemezdim
    benimki keyfi yemekti
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 506/666 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •