Sayfa 2/60 İlkİlk 12341252 ... SonSon
Arama sonucu : 480 madde; 9 - 16 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

1. Şubat 2022 de açılmış başlıkta 1770 civarı
    Aralık 2022 de " " 6000 "
    Mart 2024 te " " 15.000 fiyatla başamış..Bir sonrakinin x10 ile açılması dileği ile Hayırlı olsun..

2. Uzun zamandır kafamda bir soru sizlere de sormak istedim. Çelebi mi Egeen mi?
    Çelebi: Takastaki hisse 5.5 ml, Fiili dolaşım %10,03, 24,3 ödenmiş sermaye, 4,64 mia özkaynak. Sektöründe lider güzel yönetiliyor sektörünün önü açık, kayıtlı sermaye tavanının arttırımı ile ilgili bir karar aldı şimdilik.
    Egeen: Takastaki hisse 1.1 ml, Fiili dolaşım %34,83, 3,15 ödenmiş sermaye, 2,4 mia özkaynak sektöründe sıfır hatalı üretim patron yaşlandı ve ketüm, sektörü güzel elektrikli araçlara yatırım yapıyor. sermaye arttırımıyla ilgili henüz bir adım atmadı

3. Yeni sayfamız pek hayırlı olmadı gibi...
    Bugün böyle kapanırsa hepimize de geçmiş olsun!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,797
    15025 TL yi gören Egeen 14500 lerden işlem görüyor çok yüksek volatilite var.
    Her bilanço cezalandırılacak. Koç hol bilanço sonrasında 4.10 % ekside
    Alıp yatanlara hayırlı olsun. Alark ise 4% eksiden nerdeyse artıya geçmek üzere.
    Alark 2024 'ün yıldızı olacak .
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

5. Yeni başlık hayrıyla geldi zaten.Arkası yarınlarda. Ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
    Batti galiba sirket!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

7. 15050'deki Dolar desteğinin altında kaldığı 2 gün boyunca riski zaten vardı. Teknik olarak 3 iş gününde durum kendini gösterir. Ancak hissemiz her zaman beklentinin tersini yaptığı için 3'üncü iş gününün kapanışını beklemeden ve bize imkan tanımadan işini gördü. Eğer toparlanamaz ise "13000'ler hayırlı olsun" demeye az kaldı gibi görünüyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,797
    Mümkün değil dostum . 120% enflasyon olan hatta hiper enflasyona doğru giden ekonomilerde kar eden hisseler düşmez . Yerinde sayması bile 15% aylık kayıp demektir ki bu da Olasılık dışı . Kapanışta yerine koyar koymaz ise Patronu/speğin arabasına arka tampondan vururlar. Doları bu enflasyonda bile bu kadar durdurabiliyorlar. Tüm olanakları ile kafasına kafasına vuruyorlar olmadı bari gazını alalım bari diyorlar haftada 7 Milyar dolar piyasaya bastıkları hali bu doların. Kısaca dolar euro altın gümüş BIST ve emtiaların hepsi çarşı pazar dahi TL karşısında hepsi yukarı çıkmak zorunda. Çünkü M1 ve M2 genişliyor yani Para basılıyor. Faizler hala negatif bölgede ve bütçe kontrolları yok hala açık veriyoruz. Denk bütçe vs yok . Hayatımda böyle bir şey yaşamadım.
    Her şey al TL sat olur mu ? Tüm Dünya TL ye karşı BeT yapıyor. Her şey Müzik durduğu zaman belli olacak.
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Sayfa 2/60 İlkİlk 12341252 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •