Sayfa 24/63 İlkİlk ... 14222324252634 ... SonSon
Arama sonucu : 503 madde; 185 - 192 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,797
    14485 TL olmuş !.. ( Louisiana Blues )
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

2. mrb.

Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku

Bence ufaktan ufaktan alım yapmak iyidir bence bayram sonrası hızlanır buralar mazide kalacak. 3 Milyon sermayemi kaldı. Genel kuruldan temettü dışında bir şey çıkmayacak izlenimi yaratacaklar sonra bir cuma akşamı sermaye artırım haberi düşecek bom bom bom. Ama önce tüm ümitleri tüketecekler iyice basacaklar aşağıya basabildikleri yere kadar aynı bfrendeki gibi olacak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,076
     Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Bence ufaktan ufaktan alım yapmak iyidir bence bayram sonrası hızlanır buralar mazide kalacak. 3 Milyon sermayemi kaldı. Genel kuruldan temettü dışında bir şey çıkmayacak izlenimi yaratacaklar sonra bir cuma akşamı sermaye artırım haberi düşecek bom bom bom. Ama önce tüm ümitleri tüketecekler iyice basacaklar aşağıya basabildikleri yere kadar aynı bfrendeki gibi olacak.
    Düşecek dolar da var onu da unutma!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,076
    ford oto yatımcısı güzel konuşmuş!Egeen genel kuruluna gidecekler iyi çalışsın gerçi daha bilanço bile yok ortalıkta!
    Gönderi
    Yeni gönderileri gör
    Sohbet
    Aziz Serin
    @azizserin75
    #FROTO
    Ford genel kurulunda 2023 yılı faaliyetlerine ilişkin hazırlanmış olan faaliyet raporu okundu ve 2024 yılına dair yönetime yetkiler verildi.

Gündem maddeleri arasında altıncı madde olan şirketin kar payı dağıtımına ilişkin yapılan değişiklikle bedelsiz sermaye artırım yetkisi de şirkete verilmiş oldu. Tam emin değilim çünkü kanuni olarak bilgim yok ama bu durum uzun zamandır beklenen bedelsiz sermaye artırımı için bir ön adım olabilir diye düşünüyorum.
    Zaten genel kurulun sonlarında dilek ve görüş belirtmek isteyenlere söz verildiğinde ilk ben söz alıp bireysel yatırımcıların talebi olan bedelsiz sermaye arttırımı beklentimizi dile getirdim, benden sonra birkaç arkadaşımız daha aynı konuyu dile getirdiler.

Bu duruma yönetimin verdiği yanıt şu şekilde oldu şimdiye kadar enflasyon muhasebesi uygulanmadığı için böyle bir adım atamamıştık ihtiyaç durumunda bunu değerlendireceğimizi ifade ederiz dediler.

Yine başka arkadaşlarımızın sordugu sorulardan; elektrikli araç ile ilgili Çin ile rekabet edebilecek miyiz sorusu vardı, bu soruya güven Özyurt beyefendi cevap verdi, Çin daha çok otomobil piyasasında etkin olmaya çalışıyor bizim ise ana segmentiz ticari araç ve bu alanda biz oldukça güçlüyüz dedi ve araç üretim parkurlarımızı aynı anda hem akaryakıt hem elektrikli hem de hidrojen üretimine uygun şekilde dizayn ediyoruz pazardaki talebe göre esnek bir şekilde üretimimizi yönlendirme avantajına sahibiz dedi.

Başka bir arkadaşımızın elektrikli araçlar ile ilgili batarya üretimi konusunda farklı şirketlerin girişimleri olduğu dile getirildi ve bu konuda bize sıkıntı yaratabilecek bir durum söz konusu olabilir mi diye soru yönlendirildi . Bu soruya da Güven Bey şu şekilde cevap verdi, biz elektrikli araç üretimimiz de bataryayı da kendimiz üretecek şekilde yatırımlarımızı yönlendiriyoruz dedi.

Böylece bir Ford genel kurulunu daha bitirmiş olduk, sosyal medyadan tanıdık simalar da vardı ilk defa tanıştığım insanlar da vardı, güzel insanlarla tanıştım, bunu iyi bir şirkete ortak olmanın getirdikleri diye düşünüyorum. Söz alıp konuşan herkes şirkete olan teşekkürlerini ve minnetlerimi belirttiler. inanıyorum ki Ford Otosan uzun yıllar boyunca daha ortaklarına maddi ve manevi değer katan şirket olmaya devam edecektir.
    ÖS 5:53 · 3 Nis 2024
    ·
    78,1 B
    Görüntülenme
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Hafta Sonu+Devlet tatil verirse 2 gün + Bayram tatili 9 Gün diye biliyorum ? Devlet memurlara salı arefe diye pazartesi salı tatil verdi. Borsanın açık olacağını sanmıyorum. Cuma alımlar bayram sonrasına sarkar. Borsa kurumlarına sormak lazım. Ben valör hesabı yapmam ama spek yapar o yüzden ha bayram olmuş 9 gün ha seyran olmuş 7 gün ben paso kürek dalarım . Daha önceden yazdım enflasyonun 120% olduğu doların 42 Olacağı söylenen yerde mal ucuzlamaz. Pd/dd 500 , 1200 Olan şişirilmiş kağıtlar düşecek.
    93% ihracat yapan 90% Öz Varlık karlılığı olan ve kasası para dolu şirketimiz var.
    TAhtada mal dağıtan tek bizim salak spek var !..
    Alırım dedim mi alırım !
    ..
    Şirketle ilgili TL , USD, CHF grafikleri çizen, her konuda fikir yürütebilen bir şahsın, BİST’in Pazartesi tam gün , Salı günü yarım gün açık olduğunu bilmiyor olması bana enteresan geldi. YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,797
    Yazıyı dikkatle okursan bence tatil edilecek diye fikir beyanı olduğunu göreceksin.
    Son düzenleme : Baygeorge; 03-04-2024 saat: 23:50.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,797
    Teşekkürler,

Alıntı Originally Posted by HarunCAN Yazıyı Oku
    Memurlara idari izin verilmesi ile resmi tatil aynı şey değil; dolayısıyla bankalar ve borsa açık olması lazım, arefe yarım gün olmak üzere...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,797
    Gözünde fazla büyütmüşsün gerek yok o kadar abartmaya. 2 grafik bir tablo çizdik diye sen de bizi profesyonel yaptın. Amatörlük her daim daha keyiflidir, Para içermez.

Alıntı Originally Posted by Hedef2019 Yazıyı Oku
    Şirketle ilgili TL , USD, CHF grafikleri çizen, her konuda fikir yürütebilen bir şahsın, BİST'in Pazartesi tam gün , Salı günü yarım gün açık olduğunu bilmiyor olması bana enteresan geldi. YTD

Sayfa 24/63 İlkİlk ... 14222324252634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •