Sayfa 26/63 İlkİlk ... 16242526272836 ... SonSon
Arama sonucu : 503 madde; 201 - 208 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by JayJay Yazıyı Oku
    Sizin strateji ne hocam.. mesela nasıl ?
    Hazan mevsimi eşekden in ata bin,bahar mevsimi attan in eşeğe bin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,797
    Dikkatimi çekti sayfalar dolusu Egeen hakkında yazmayan gereksiz ve ilgisiz konularda yazılıyor sadece sayfa doldurularak önemli paylaşımları mümkün olduğunca geçmişe atılıyor. Gereksiz tartışmalar yorumlar sayfalarca copy paste yapılarak dikkatler dağıtılıyor. Böylece yatırımcının bilgisizliği ona karşı kullanılıyor. Kısaca algı oluşturmak için uygun zemin hazırlanıyor.
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

3.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Kolayı var sen bir hayal kur ürünü söyle iki tarih arası ver ve yaz buraya ben o yıllar
    arasındaki tüm değişimleri tablosunu ve grafiğini sana hazırlayayım. Standart sapmaları
    ve Yani sen hayal et ben gerçek grafiğini buraya koyayım . Daha önce paylaştığım Merkez
    bankasının bilançosunu da mı görmedin.

Borsanın ve bankaların Önemli gün olduğunda tatil edildiğini her yerin kapandığını Gördüm !
    Ben idari tatillerden bahsediyorum, önemli gün dediğin nedir, savaş halimi ? 1. Dünya savaşındanmı bahsediyorsun ? YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,797
    Tmm yaşlıyız dediysek te 1. dünya savaşını görecek kadar değiliz. Abartmayalım istersen.
    Önemli gün dedik artık dibini kazımaya gerek yok. İdari tatil olmayan önemli günleri ince.
    ZAten 1. dünya savaşı dedin tüm pozitif enerjimi bitirdin moralimi de 2 paralık ettin ben
    gidip dinleneyim bahçemi düzenleyeyim. Bir müddet buralara iyi bakın .

Alıntı Originally Posted by Hedef2019 Yazıyı Oku
    Ben idari tatillerden bahsediyorum, önemli gün dediğin nedir,
    savaş halimi ? 1. Dünya savaşındanmı bahsediyorsun ? YTD
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

5.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Tmm yaşlıyız dediysek te 1. dünya savaşını görecek kadar değiliz. Abartmayalım istersen.
    Önemli gün dedik artık dibini kazımaya gerek yok. İdari tatil olmayan önemli günleri ince.
    ZAten 1. dünya savaşı dedin tüm pozitif enerjimi bitirdin moralimi de 2 paralık ettin ben
    gidip dinleneyim bahçemi düzenleyeyim. Bir müddet buralara iyi bakın .
    Şimdi taktir ettim seni, doğru kararlar da alabiliyorsun demek. Yatırımcıyı yanlış yönlendirmektense, bahçende kendi halinde zaman geçirmen en hayırlısı. YTD

6.  Alıntı Originally Posted by Babatolien Yazıyı Oku
    Hazan mevsimi eşekden in ata bin,bahar mevsimi attan in eşeğe bin.
    Egeen için Çok iyi özet.. peki şu an hazan desek bahara ne kadar var

7.  Alıntı Originally Posted by JayJay Yazıyı Oku
    Egeen için Çok iyi özet.. peki şu an hazan desek bahara ne kadar var
    Şu an güz mevsimi ve yarın da eksi olursa kıyamet günü geldi demektir.
    Bugün teknik olarak AL verdikten her 15 dk sonra 200 lira düştü. Yedire yedire indi.
    Bulduğum her yerden almadım, hedef koyup aldım dedim ama durum gerçekten kritik oldu.
    Bugün yine, son 1 haftadır olduğu gibi para çıkışı oldu.
    Sanırım ne bedelsiz, ne temettü, ne kar, ne fabrika...
    Yoksa olmayan spek bu kadar mal dağıtmazdı 😀

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,076
     Alıntı Originally Posted by yka1986 Yazıyı Oku
    Şu an güz mevsimi ve yarın da eksi olursa kıyamet günü geldi demektir.
    Bugün teknik olarak AL verdikten her 15 dk sonra 200 lira düştü. Yedire yedire indi.
    Bulduğum her yerden almadım, hedef koyup aldım dedim ama durum gerçekten kritik oldu.
    Bugün yine, son 1 haftadır olduğu gibi para çıkışı oldu.
    Sanırım ne bedelsiz, ne temettü, ne kar, ne fabrika...
    Yoksa olmayan spek bu kadar mal dağıtmazdı 😀
    yüzde 2.05 olan endekste kağıdı götürmeyen her kimse kağıt gtne gitsin
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 26/63 İlkİlk ... 16242526272836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •