Sayfa 83/83 İlkİlk ... 3373818283
Arama sonucu : 659 madde; 657 - 659 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by aloneman42 Yazıyı Oku
    burak hocam flama zannettiğim kürek sapı çıktı.
    2/3/4 ay içinde 50/60 lira olması için yüksek bedelsiz vermesi lazım ki olur mu olur, o zaman da dolar kaç lira olur bilinmez
    Alone ustadim

50 60 bin hedefimiz zaten dolarin artacagi ongorusu ile uzun uzadiya uc sayfa evvel zaten linki paylastim, iki ay onceden bugunleri ayrintili anlatmistim. Egerki dolar 35 lira civarinda kalirsa 40 bine cekeriz hedefi yeniden.

Sen dedigimi yap gez dolas keyfine bak. Ekrani acma. Suan icin hersey plana programa uygun ilerliyor. Korkacak uzulecek bi durum yok.

Ytd

2. isteyene istediği yerden veriyor! bizzat test edildi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. her önemli yatırım insanın kendi tecrübesi ve bilgisi ile alınır.

3.  Alıntı Originally Posted by sadgoy Yazıyı Oku
    Yasal kayıtlarda 1.286.316.563 Tl kar var spk ya göre 696 milyon piyasa sevmedi sonucu ama gerçek bu değil
    öz sermaye %50 artmış Bedelsiz gücü 800 küsür den 1200 küsüre çıkmış düşüş sahte. Ben azar azar tabana kadar aldım biraz.
    1.245.000 kar bekliyordum.eski sistem olsaydı bugünkü düşüşü yaşamazdık.Neyse bu muhasebe tekniği şoku ilk çeyrek yakında açıklanınca sona erer diye düşünüyorum.
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

Sayfa 83/83 İlkİlk ... 3373818283

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •