Sayfa 21/64 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon
Arama sonucu : 505 madde; 161 - 168 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,797
    Bahsettiğiniz kartonun düzenli bir grafiği yok . . . Usd olarak grafik

Dip NoT: kartn alanların paralarının dolar olarak 83.3% ünü kaybetmiş.

EGEEN Usd Grafiği

Dip NoT: Karton ile aynı ligde bile değiliz...
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,797
    Seçimler bitti garson hesabı getiriyor şimdi ödeme zamanı !..
    Vergiler duble vergiler zamlar sağnak gibi yağacak...
    Her yerde kötü bir sessizlik var, garson faturayı getiriyor ?
    Marketlerde Etiketler değişim geçirmeye başlamıştır ?

Now it's time to pay !..

17200 TL Bu hafta kapatabiliriz !..
    Son düzenleme : Baygeorge; 02-04-2024 saat: 12:06.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,078
    Bayram gelmiş neyime anam anam garibem formasyonuna devam ediyor acınası!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4. Genel kurul tarihi ne zaman bir açıklama var mı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,797
    Eskiye bakarak da yazılmıyor ki mart ta bitmeli idi. 2023 bilançosunu utanmasalar Aralık 2024 'de
    yayınlayalım diyecekler.

Alıntı Originally Posted by yeniceri2008 Yazıyı Oku
    Genel kurul tarihi ne zaman bir açıklama var mı

SPek/Patron için dip not : 15035 TL nin altında nazar değmesin diye kurşun döktüreceğiz.
    Apartmandaki yaşlı teyzeleri çağırdım nefesi kuvvetli olanlarla beraber artık Allah ne verdi
    ise ve neresine gelirse üfleyeceğiz !..

6. Karşılaştırmalı tablo için teşekkürler hocam. Tamamen haklısın, kıyas kabul etmez. Bunarkadsslanr 3-4 sene önce beraber yer içerdi. Konya egeen karton bfren. Karton bedelsiz sonrası nadasa çekildi. Fren geçenlerde bedelsiz verdi. Egen ve konya hala bekliyor. Ben buraya dikkat çekmek istedim. Kayıtlı sermayeyi arttırması sanki bedelsizin habercisi gibi. Frende bu şekilde olmuştu. Özetle Karton 2. Bedelsozi verecekken konyanve eggen daha bolunemedi gitti.

7. Yatırımcı ilişkileriniz aradım. Genel kurulun ne zaman olacağını sordum. Spk nın 20 mayısa kadar bilanço için ek süre verdiğini o zamana kadar bilançonun açıklanacağını ve bilanço açıklanmadan Genel Kurulun alamayacağını söyledi. Diğer şirketlein blançoyu gönderdiğini neden geciktiklerini sorduğumda. Biz beceriksiz ondan gönderemedik diye cevap verdi. Aktarayım dedim.

8. Önümüzde de bayram arefesi var malüm borsa kapalı olacak bence asıl hareketleri artık bayram sonrasında göreceğiz galiba.

Sayfa 21/64 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •