Sayfa 23/64 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon
Arama sonucu : 505 madde; 177 - 184 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,797
    Hafta Sonu+Devlet tatil verirse 2 gün + Bayram tatili 9 Gün diye biliyorum ? Devlet memurlara salı arefe diye pazartesi salı tatil verdi. Borsanın açık olacağını sanmıyorum. Cuma alımlar bayram sonrasına sarkar. Borsa kurumlarına sormak lazım. Ben valör hesabı yapmam ama spek yapar o yüzden ha bayram olmuş 9 gün ha seyran olmuş 7 gün ben paso kürek dalarım . Daha önceden yazdım enflasyonun 120% olduğu doların 42 Olacağı söylenen yerde mal ucuzlamaz. Pd/dd 500 , 1200 Olan şişirilmiş kağıtlar düşecek.
    93% ihracat yapan 90% Öz Varlık karlılığı olan ve kasası para dolu şirketimiz var.
    TAhtada mal dağıtan tek bizim salak spek var !..
    Alırım dedim mi alırım !
    ..

Alıntı Originally Posted by Hedef2019 Yazıyı Oku
    Perşembe ve Cuma günü alınan hissenin ödemesi nasıl bayram sonrası oluyor izah edermisin ? YTD
    Son düzenleme : Baygeorge; 03-04-2024 saat: 10:48.
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

2. İyice mide bulandırıcı hareketler yapıyor yeter artık

3. Bugün gözü 14300'de. Yarın tepki vermez ise 15 Nisan'da 13000 civarında işlem görmesi içten bile değil.
    Satan adamların vardır elbet bir bildiği;
    Belki bedelsiz olmayacağı haberini aldı, belki yıllık karın düşük kalacağı haberini aldı, belki de geçmişte kendi fiyat tahminim 2023 ederi olan 13500 civarında duraksayacak ve 2024 ederi olan 18000 bölgesine Ekim-Kasım gibi gidecek.

Benim umudum tükendiğine göre benim gibi küçüklerin tüm beklenti ve umutları tükenmiştir.
    Sat kurtul zihniyeti oluştuğuna göre yukarı fırlama zamanı gelmiştir.
    Bizim piyasa ölüyü almayı sever.
    Ne demişler "herkes ağlarken al, herkes coşkudayken sat!"

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,078
    Her sene 5 Nisanda aklıma 5 Nisan kararları gelir her sene de 5 Nisanda borsada kağıtları satıp çıkayım derim bu dingilin bilançosunu bu kadar geç yollama ihtimalini aklıma getiremedim!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,797
    İyi Öz Varlık karlılığı olan + İhracat Yapanlar ETKİLENMEDİ
    Muhteşem Olan Kağıtlar ALARK EGEEN FROTO CCOLA TTRAK AEFES KCHOL
    Olabildiği Kadar iyi olanlar DOAS PGSUS CIMSA OtKAR ISMEN
    Bu kağıtlarda durum gayet iyi ama ekranım kırmızı dolu . ..
    Ortak Özellikleri Pd/dd Düşük olan kağıtlar (Egeen Yatırım yaptığı için yukarıda)
    En İyi BIST Şirketleri : ALARK ve Egeen

Alıntı Originally Posted by yka1986 Yazıyı Oku
    Bugün gözü 14300'de. Yarın tepki vermez ise 15 Nisan'da 13000 civarında işlem görmesi içten bile değil.
    Satan adamların vardır elbet bir bildiği;
    Belki bedelsiz olmayacağı haberini aldı, belki yıllık karın düşük kalacağı haberini aldı, belki de geçmişte kendi fiyat tahminim 2023 ederi olan 13500 civarında duraksayacak ve 2024 ederi olan 18000 bölgesine Ekim-Kasım gibi gidecek.

Benim umudum tükendiğine göre benim gibi küçüklerin tüm beklenti ve umutları tükenmiştir.
    Sat kurtul zihniyeti oluştuğuna göre yukarı fırlama zamanı gelmiştir.
    Bizim piyasa ölüyü almayı sever.
    Ne demişler "herkes ağlarken al, herkes coşkudayken sat!"
    Son düzenleme : Baygeorge; 03-04-2024 saat: 13:29.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,797
    Borsa Kapanışta artı olacak gibi 30 Puan kaldı ...

7.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Hafta Sonu+Devlet tatil verirse 2 gün + Bayram tatili 9 Gün diye biliyorum ? Devlet memurlara salı arefe diye pazartesi salı tatil verdi. Borsanın açık olacağını sanmıyorum. Cuma alımlar bayram sonrasına sarkar. Borsa kurumlarına sormak lazım. Ben valör hesabı yapmam ama spek yapar o yüzden ha bayram olmuş 9 gün ha seyran olmuş 7 gün ben paso kürek dalarım . Daha önceden yazdım enflasyonun 120% olduğu doların 42 Olacağı söylenen yerde mal ucuzlamaz. Pd/dd 500 , 1200 Olan şişirilmiş kağıtlar düşecek.
    93% ihracat yapan 90% Öz Varlık karlılığı olan ve kasası para dolu şirketimiz var.
    TAhtada mal dağıtan tek bizim salak spek var !..
    Alırım dedim mi alırım !
    ..
    Memurlara idari izin verilmesi ile resmi tatil aynı şey değil; dolayısıyla bankalar ve borsa açık olması lazım, arefe yarım gün olmak üzere...
    Yazdıklarım hiç kimse için yatırım tavsiyesi değildir, olamaz da. Herkes kendi muhakeme kabiliyetine güvenerek karar vermeli...

8. borsa pazartesi tam gün, salı yarım gün açık...
    ALDIĞIM HİSSEYİ DÜŞÜRMEYE ÇALIŞANIN DEFTERİNİ DÜRERİM... YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

Sayfa 23/64 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •