Sayfa 34/64 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon
Arama sonucu : 505 madde; 265 - 272 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

Egeen alabilmek için çalıştığım X şirketinden ayrılıp Y şirketine geçiş yaptım Alacağım kıdem tazminatoyle son kuruşuna kadar Egeen alicam.ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,797
    Savaş içerisinde olan ve saldırılan Israil Borsası TA 35 in grafiği aşağıda.
    Bir fikir veriyor... Kapanışta 0.25% bir düşüş olmuş. Grafik pozitif.
    SAbah eksi açar korkanları kılçıksız ayıklarlar diye bir beklentim var !..
    TA 35 Endeksi (TA35) | TA 35 Hisse - Investing.com

Alıntı Originally Posted by Salih VURAL Yazıyı Oku
    Geçmiş bayramınızı kutlarım ....
    Sizce pazartesi borsamız nasıl açar?
    İran saldırmadı nötr veya artı açar mıyız?
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,078
     Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    Egeen alabilmek için çalıştığım X şirketinden ayrılıp Y şirketine geçiş yaptım Alacağım kıdem tazminatoyle son kuruşuna kadar Egeen alicam.ytd
    Egeenin sermayesi kadar vardır alacağınız kıdem tazminatı sanırım rafık
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

28 yıl 4 ay için 4 taksitte 1 milyona yakın.oto yan sanayinden emekli oldum.ytd

5. En kolay yorumu ben yapayım eksi açarsa artı kapatır,artı açarsa eksi kapatır.ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,078
     Alıntı Originally Posted by Hopefeded Yazıyı Oku
    En kolay yorumu ben yapayım eksi açarsa artı kapatır,artı açarsa eksi kapatır.ytd
    Direkt tavan açsın
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,078
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Direkt tavan açsın
    Hadi Egeen patlat bilançoyu şu oramd

8.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Hadi Egeen patlat bilançoyu şu oramd
    Bence patlatmasın da biraz daha gidelim.Bilanco açıkladığında devre kestirebilir!!!Bana göre.ytd

Sayfa 34/64 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •