Sayfa 15/60 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon
Arama sonucu : 480 madde; 113 - 120 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Conileri ve icimizdeki irlandalilari kizdirdik galibaTam bu dönemde bilanco yollasa harika olacak
    Aman. bilanço göndermesin bir tokat daha yemeyelim.Yediğimiz tokadı bir sindirelim sonra bakarız.Hangi bilançodan sonra yükseldik ki?ytd

2.  Alıntı Originally Posted by esentepe54 Yazıyı Oku
    Galiba kafamızda çok büyüttük. Kendi adıma egeenden başkasını tanımam diye fırsat buldukça aldım. Böylece spek ve patronun esiri oldum. Bölünme havucu ile de uzun süre elde tutmaktayım. Halbuki bu enflasyonist ortamda taşıma maliyeti bile çok yükseldi. Aralıktaki fiyata geldi. Üç aydır bir ileri iki geri, iki ileri bir geri...
    Bölünmesi umurumda değil, uçması kaçmasını da istemiyorum. Tek isteğim hissedilen enflasyon karşılığı getiri.

CPH2125 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kesinlikle bunu gözümüzde çok büyüttük.Yılda 30 ml dolar kar üreten şirket sonuçta.Ama bizim anlatımlarımız sanki 100 ml dolar kar eden şirketmiş misali.ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
     Alıntı Originally Posted by Hedef2019 Yazıyı Oku
    Makinaların taşınmasıyla ilgili haber gelmediğine göre bunların taşınmaya niyeti yok gibi. Muhtemelen Pınarbaşı devam edecek, 5-10 güne haberi gelir. YTD
    Cummins zirveleri deliyor biz daha Pinarbasi Burma Burma türküsü cigiriyoruz

https://m.youtube.com/watch?v=dM17Exc6BUU

Pınar Başı Burma Burma Türküsünün Hikayesi ve Sözleri
    Aşağıda pınar başı burma burma türküsünün hikayesi ve sözleri kısaca olarak ele alacağız.

Erzurum yöresine ait bir türküdür. Erzurumda birbirine sevdalı iki genç bir türlü evlenemezler. Çünkü genç adamın annesi kıskançtır. Oğlunun evlenmesiyle kendini unutacağını sanmaktadır. Kızın annesi de bunu fırsat bilerek gençlerin birlikte olmamasını istemektedir.

Bu durumları fırsat bilen genç kızın ve genç adamın başka sevdikleri araya girerek bu ayrılıktan kendilerine pay çıkarmak ister. Çok geçmeden genç adamın annesi araya giren kızın fesat olduğunu anlar. Genç adamın sevdiği genç kızın oğluna istenmesi için çalışır. Kız tarafı da araya giren diğer oğlanı reddeder. Genç kız ve genç adam evlenir ve mesut olurlar.

Pınar başı burma burma türküsünün sözleri şu şekildedir:

Hey Hey Pınar Başı Burma Burma,
    Yar Yar Yar Yar Yar Yar Aman.
    Yaz Gelince Öter Durna,
    Leylim Leylim Leylim Aman.

Çayırda Buldum Seni,
    Ellere Vermem Seni.
    Kendime Alsam Seni,
    Sineme Sarsam Seni.

Hey Hey Çıktım Pınarın Başına,
    El Ettim Dudu Kuşuna,

Çayırda Buldum Seni,
    Ellere Vermem Seni.
    Kendime Alsam Seni,
    Sineme Sarsam Seni.

Hey Hey Pınar Başı Ben Olayım,
    Bulanırsam Bulanayım,

Aynam Düştü Yerlere,
    Karıştı Gazellere.
    Tabiyatım Kurusun,
    Bakarım Güzellere.
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
    Beyaz Saray, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun Refah'a yönelik olası kara saldırılarını görüşmek üzere Washington'a heyet göndermeyi kabul ettiğini bildirdi.

Beyaz Saray Sözcüsü Karine Jean-Pierre, basın toplantısında konuya ilişkin açıklamalarda bulundu.

Jean-Pierre, Netanyahu'nun ofisinin heyet ziyaretini yeniden planlamayı kabul ettiğini ve ABD ile İsrail'in yeni tarih belirlemek üzere görüşmelere başladığını söyledi.

Refah'a yönelik olası kara saldırılarını görüşmek üzere toplantının yeninden planlanacağını belirten Jean-Pierre, "Refah operasyonları hakkında konuşmak üzere burada toplantı düzenlenmesi konusunda bir anlaşma yapıldığı gerçeğini unutmamalıyız." dedi.

Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'nde (BMGK) 25 Mart'ta Gazze'de kalıcı ve sürdürülebilir ateşkese dönüşecek şekilde ramazan ayında acilen ateşkes sağlanması talep edilen karar tasarısı kabul edilmişti.

ABD'nin tasarıyı veto etmemesi nedeniyle İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, Refah'a olası kara saldırısını görüşmek için Washington'da yapılması planlanan toplantıya İsrail heyetini göndermekten vazgeçmişti.

Kaynak : Anadolu Ajansı
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,797
    Bu Gün Kapanış yukarda olur ise, cuma tavan yaparız !..

Dip NoT : Afrika da açlık var ekonomi kötü enflasyon var diyenlere gelsin !..
    Gördüklerimiz, gözlerimizin baktığı yer ile sınırlı olmamalı.
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

6. şirketi aradım bilanço nisan ayı içerisinde gelecek denildi. Genel kurul tarihi için de bilanço sonrası açıklanır diye söylendi...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,797
    7 bedelsiz veren sasa 700% bedelsiz açıkladı. öz varlık karlığı 27% ihracat: 23%
    Kağıt Bu gün tavan.
    Bizim 700 bedelsiz var Enflasyon muhasebesi ile 1000 Bedelsiz olabilir
    Bizim 700 Bedelsiz 70,000% ( yüzde Yetmişbin) bedelsiz verebilir demek,
    Üstüne de Öz VArlık KArlılığımız :46.6% , İhracat Oranımız: 92.90% .
    Demem o ki , Daha kağıdımızı açıklamaya gerek yok ...

Dip NoT : Tahtaya Pasif satış yazmamak lazım. Bu günler biraz riskli aniden tavan olabilir.
    Son düzenleme : Baygeorge; 28-03-2024 saat: 12:43.
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
     Alıntı Originally Posted by changa Yazıyı Oku
    şirketi aradım bilanço nisan ayı içerisinde gelecek denildi. Genel kurul tarihi için de bilanço sonrası açıklanır diye söylendi...
    Acele etmesinler canim 20 mayisa kadar zaman var

01.01.2024 20.05.2024

Sayfa 15/60 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •