Sayfa 74/74 İlkİlk ... 2464727374
Arama sonucu : 588 madde; 585 - 588 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,115
    Boyle kurumsal bir şirket bilançoyu nasıl önceden öğrenmeye izin verir ki?Bfren yollamamis bilançoyu ki Egeen 20 Mayisa kadar diyor kap!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Bilançoyu öğrenen şebekler basıyor !.. Bunu tahmin etmek aslında zor da değil . Öz Varlıklar 30% artacak Kar azalacak. Sonra bir bakacaksınız kar lılık oranları düşmüş tü kaka denecek. 5% devre kesmeler başlayacak sonrası belli KY nin malı babalar gibi alınacak veeeee 19200 TL . Tarot Falı baktım Akşama sabaha haber var. Korkmayın eski tas eski hamam aynı senerya oynanıyor alıştık artık ve eskiler buna hazır.
    Sayın Baygeorge o halde biz ky için öğrenilmiş çaresizlik mi bu durum.

CPH2125 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by esentepe54 Yazıyı Oku
    İçeriden bilgi mi aldılar yoksa bilanço hakkında.
    Üç gün üst üste yüz güldürmüyor. Hep diken üstünde tutuyor ky'yi. Hep tedirgin ediyor. Gerçi alıştırdı kendine. Yoksa daha geçen günlerde değil miydi önce tavan ertesi gün taban ...

CPH2125 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bilanço felan hikaye 15800 lerden 18200 u gösterip kar satisi yaptı milisler aslında konya günlük 200-5000 koyarak yukarı gidiyor bu da geri vites yaparak Konya'ya gel bana as diyor çünkü ky yi ancak boylekorkuturum havasindave buralardan arttik iyi bir ziplayis bekliyorum Konya'nın gk lu sanırım 9-5 -2024 de oradan çıkacak sonuç çok kıymetli umarım iyibol yumurtaligulucka haberi çıkar fala inanma falsiz kalma gibi birşey hayirlisi
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

4.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Aynı şeyi düşündümKarton kayitliyi 100.000.000 den 5.000.000.000 a çıkaracakmis kulakları çınlasın sasa500 1.999.999.000 demiştieee biz de 2.000.000.000 olursa hos olur
    Hani neredeler üstat onlar? Sasa500 buraktepe doctrine ???

Herkes bir bir bedelsiz açıklarken ki madem bedelsiz açıklayacak beklentisi var ki bu egeeen bi bedelsiz açıklasa neler olacağını biliyoruz hala neden buralarda patinaj yapıyor. Dediğiniz gibi bir tane olumlu haber yok mu Insider bilgi alacak.. hep olumsuzlar duyuluyor nedense…

Sayfa 74/74 İlkİlk ... 2464727374

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •