Sayfa 59/59 İlkİlk ... 949575859
Arama sonucu : 472 madde; 465 - 472 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

1. Sofular haram demişler bu aşkın şarabına
    Ben doldurur ben içerim günah benim kime ne...
    Nesimiye sordular yarin ile hoşmusan
    Hoş olayım olmayayım o yar benim kime ne...

CPH2125 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by rogliç Yazıyı Oku
    burası kronik cahil fanatik tiplerle dolu basit anlatsan da detay versende bilgiye kapalı nato kafa nato mermer
    masal anlatmaya devam edin,bolbol goygoy hikaye şiir şarkı türkü
    Yav bu em ye bu kadar takılmak da nerden cikti bir anlami yok Bfren bedelsiz öncesi kar felan yoktu yatırımdan dolay sanırım düşük de acikladi ama 7000 lerden 15-16 binlere gitti biz burada sadece em için veya karı bu sefer iyi gelmez diye korkup kaçacak yyatirimci değiliz bizler için gelecek önemli bu yüzden kafalar karışmasın size küçük bir örnek vereyim de öyle kıyaslayın pkent 50 TL den 23000 TL'ye gitti hem de zarardayken hiç kar acikladigini görmedim poltk sin karı çok mu süper egeeni solladı 23000 leri gördü ve hala buralarda sermayeside egeenden fazla daha örnek istersenizvereyim ama sizler de bunu anlamazsiniz bu yüzden ben size böyle NATO kafa felan demeyecek ve kirmayacagim hayırlısı deyip beklemeye devam bir ara konyayada ft bilmem ne diye biri 1500 lerde dadanmisti çok pahalı eti ne budu ne deyip duruyor ve habire olumsuzluk asiliyordu eeee dedik git başka yerde yaz ama laf dinlemez bilmiş bilmiş yazardı simdilerde yok olan o oldu burada da bu olumsuzlari gonderiri isimize bakariz
    Son düzenleme : mercek2; Dün saat: 23:07.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

3.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Bu em mi göm mü neyse nedense bir tek egeeni mi etkiliyor?
    Emmili gömmeli işlere ben bakmıyorum üstad,ben paraşütçüyüm.

4.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    egeeni izlemeye devam ağzımız açık!İyi yazsak da olumsuz yazsak da sadece izliyoruz
    #AKSA

��Yönetim Kurulu toplandı.

��Toplantıdan %1100 oranında bedelsiz sermaye artırımı kararı çıktı.
    Osmen'den de yüzde 1806 oranında yüksek bedelsiz geldi.

CPH2125 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by aloneman42 Yazıyı Oku
    hocam bilmediğim için soruyorum, EM sebebiyle egeenin karının çok düşük gelebileceğini mi düşünüyorsunuz, çok detaya inmeden, sebebini izah etmeye çalışırsanız, sevinirim.

not haaaa ben önceki yorumumda egeenin 1,5 milyar karı gelecek tahmininde bulunmadım, 1,5 milyar kar gelse bile şu andaki piyasa fiyatının haliyle hisse fiyatının çok pahalı olduğunu anlatmaya çalışmıştım
    Hocam nakit fazlası olan çoğu şirket em den negatif etkilendi ben yine de açık kapı bıraktım sürpriz de yapar diye ayrıca fiyat şu olur falan telafuz etmedim

6. Bilanço kötü gelecek olsaydı baba, oğulun borsada işlem gören tipe dönüştürdükleri hisseleri satmazlarmıydı? Nasıl olsa 13.500 e , hatta 11.000 e düşmeyecekmi, geri yerine koyarlardı. YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,797
    Unuturmuyum !.. Ama empati yap göreceksin. Önce FED faiz arttırmak zorunda kalırsa cümlemi dikkate alarak düşün .

Alıntı Originally Posted by 0634 Yazıyı Oku
    Sayın baygeorge bu ülkede başkanlık sisteminin uygulandığını unuttunuz sanırım. ....ytd
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

8.  Alıntı Originally Posted by city Yazıyı Oku
    Syn rogliç bu konuya hakim olmamakla beraber.Kadir beyle hafta içi bilanço tahmini zamanı sorduğumda son 3 yılı tekrar yapıyoruz dediler.Burdaki hissedarlarada kısa bit bilgi olsun bu vesileyle hafta içi ararsanız tahmini zaman verebilirz dediler.
    birkaç kez aradığımı her seferinde otomotiğe bağlanmış gibi meşgule atılan kadir beye nasıl ulaşıyosunuz hısım akraba y da sınıf arkadaşınız herhal ya da sizi *****z kadir gecesi doğurdu diyecem)))) neyse özl birisi olmalısınız bence sonuçta bizim gibi marabaları kim muattap alırki

Sayfa 59/59 İlkİlk ... 949575859

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •