Sayfa 43/70 İlkİlk ... 33414243444553 ... SonSon
Arama sonucu : 560 madde; 337 - 344 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

1. bu hareketler hiç normal değil.işallah bilonçoyla ilgili değildir

2. 2023 son çeyreğin ve 2024 İlk çeyrek bilançosunun şahsen çok iyi gelmeyeceğini düşünüyorum. İkinci çeyrek please. Üçüncü çeyrekten itibaren iyi geleceğini ve son çeyreğin patlama yapacağını bekliyorum.
    Ayrıca genel kuruldan da sermaye artırımı yönünde bir karar da beklemiyorum. Göz göre göre bu yönde kararlar çıkmaz. Bu yönde örneğe de rastlamadım. Gündeme genel kurulda ilave edilmesi teklifi ve bunun kabulüne dair örneklerde oldukça istisna (jantsa örneğindeki gibi).
    Sermaye değişikliği, tavanı un yükseltilmesi gibi kararlar bir gün ansızın çıkıverir. Bunun gününü patron bilir.
    Bu açıklamalar amatörcedir. Sadece kişisel öngörü olup bilimsel bir değeri de yoktur. Kimse için de bir YTD.

CPH2125 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by jilett Yazıyı Oku
    bu hareketler hiç normal değil.işallah bilonçoyla ilgili değildir
    Sebebi sosyal medyaya bakınca anlaşılıyor.
    17300 üstünde kopacağız, uçacağız, hisseyi süreceğiz, tavana oturacağız, bedelsiz geliyor, ben alıyorum, baba gidiyor gibi teraneler dönüyor son 3 saattir.
    Ben yazılanları görünce yine dayanamadım 17200-17250'den günlük-haftalık tuttuklarımı verdim ve alttan aldım. Kalanı 16450'de bekliyor.
    Bu çakallar 3 gündür 17300 üzeri kopuş diye bir altından hisseyi boşaltıyor.
    İnşallah defolup giderler de yolumuza bakarız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,098
    Künefeci gibi bir oyuncu var tahtada dışı şeker içi kaşar!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5. bugün mide bulandırdı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,098
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    egeen yönetimi ne zaman toplantı yapar ki (Normalde her ayın 15i yapılır ama)yapsa da bir kap atsa en son 1 martta esas sözleşme tadili demiş oradan beri tık yok!
    bir de bu haber var 22-24 Nisanda Steinmeier geliyor MAN ve Mercedesçiler de davetli mi ki tekne turuna
    bunu niye attın egetechte de güncelleme yok???En son Aralık 2023te güncellem normalde 11 mayısta güncelleme olmalıydı!

egetech 16.409.037 try iken şimdi 17.219.159,52 try o virgül mü sterlinin değerlenmesi sonucu mu 810 bin mi yani bütün mesele?
    Pardon bir de egefren 4.079.966 TL iken şimdi 4.079.965,72 try olmuş
    Son düzenleme : Filozof; 19-04-2024 saat: 19:57.
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,098
    kağıttaki al satçı tayfa çok zarar veriyor hisseye flamayla döveceksin onları!Konya yeşil kapattı ama biz??? o al satçı güruh yine kar ettiler ama kulakları da iyi çınladı!Şu erken öten kuşlara da twetçilere de bir ceza gelse de rahatlasak!

8.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    kağıttaki al satçı tayfa çok zarar veriyor hisseye flamayla döveceksin onları!Konya yeşil kapattı ama biz??? o al satçı güruh yine kar ettiler ama kulakları da iyi çınladı!Şu erken öten kuşlara da twetçilere de bir ceza gelse de rahatlasak!
    Keşke param olsaydıda bende yapsaydım be üstad,zira freddy krueger dans ediyorsa dansa sende katılmalısın.
    Ama garibanlığın gözü kör olsun,param yoooh yoh.

Sayfa 43/70 İlkİlk ... 33414243444553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •