Sayfa 36/64 İlkİlk ... 26343536373846 ... SonSon
Arama sonucu : 505 madde; 281 - 288 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,078
    Vay şerro niye 17.260dan düştü buraya
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,797
    Bakla falında spek alıyor çıktı, 16965 e kadar çizmesi kuvvetle muhtemel !..
    Çünkü Tarot falıda bakla falını destekliyor.

AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

3. Kahve falı ne diyor?
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

4. Biraz zor gibi görünüyor.
    Para çıkışı başladı.
    16440'dan tekrar dönsün bana yeter.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,078
    Mayıs ayında Konya Çimentonun genel kuruluna kadar şu bilançoyu yollarsın inşallah
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

6. yav rahat olun arkadaşlar, jantsa ve göltaş maceralarından sonra buraya geldim, bugün ne olur bilmiyom da inşaallah ayağım uğurlu gelir.

7. Genel kurul tarihi ile ilgili kapta bir bilgi yok.Her sene şubat mart ayında tarih belirlenerek yapılır ve nisan ayında temettü öderlerdi.Bilgisi olan varmı?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,078
     Alıntı Originally Posted by aloneman42 Yazıyı Oku
    yav rahat olun arkadaşlar, jantsa ve göltaş maceralarından sonra buraya geldim, bugün ne olur bilmiyom da inşaallah ayağım uğurlu gelir.
    konyadan bedelsizi almadan mı geldiniz
    23 Nisan 2024 Salı tatil 1 Mayıs 2024 Çarşamba tatil!

Sayfa 36/64 İlkİlk ... 26343536373846 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •