Sayfa 25/72 İlkİlk ... 15232425262735 ... SonSon
Arama sonucu : 571 madde; 193 - 200 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

1. [QUOTE=Baygeorge;6772330]Gözünde fazla büyütmüşsün gerek yok o kadar abartmaya. 2 grafik bir tablo çizdik diye sen de bizi profesyonel yaptın. Amatörlük her daim daha keyiflidir, Para içermez.[/

Doğan görünümlü şahin gibi.. Profesyonel görünümlü amatör çıktın iyimi..

2.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Yazıyı dikkatle okursan bence tatil edilecek diye fikir beyanı olduğunu göreceksin.
    Şimdiye kadar resmî tatiller hariç, alınan idari tatil kararlarında, borsanın veya bankaların tatil edildiğini gördün mü ?
    Bu yazdığını yaşından dolayı unutkanlığının artmış olabileceğine yoruyorum.
    Bu arada o tabloları senin çizmediğine her bahse girerim. YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,110
    Brisa yönetim kurulunda görev almış birinin kendi kağıdında umarsızca davranması gerçekten trajikomik!Çıkıp iki açıklama yap ya da kap at anlaşma için kap attın sonuçlandı mi sonuçlanmadı mı?Bilanço nerde kaldı genel kurul ne zaman?Gözaltı pazarındaki hisse bile yatırımcısını bilgilendiriyor bir egeen ketum bu hususta!!!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,110
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5. 14300'ü gördük çok şükür. İnşallah 14200 fibo değeri son noktamız olur. Aksi takdirde 13300 tokadını yeriz.
    Dikkat ettiyseniz herkes bayramdan sonra piyasa uçacak narası atmaya başladı. Acaba yine algı mı oluşturuyorlar 🤔 Çünkü 9000 altında kaldıkça gözü 8600 civarında olur. (THY bilançosu açıklandı ve sabaha kadar her yerde yazan "en az 2 tavanı var" balonlarını unutmayın! Hisse taban yapmamak için direniyor.)
    EGEEN'e girip geçmiş dönemde hareket çeken ********ler yine türedi, bilanço güzellemesi yapıp övmeye, 21000-22000 fiyat yazmaya ve sayfalarında paylaşmaya başladılar. Son 3 gündür çok tedirginim ve gözüm ekranda, elim tuşlarda bekliyorum.
    Sağa dönsem yalan, sola dönsem algı!
    VEEE her kademeden alırım dedikçe, erinmeden her kademeden satılan bir hissedeyiz (Allah'tan bugün hacim az.)

6.  Alıntı Originally Posted by yka1986 Yazıyı Oku
    14300'ü gördük çok şükür. İnşallah 14200 fibo değeri son noktamız olur. Aksi takdirde 13300 tokadını yeriz.
    Dikkat ettiyseniz herkes bayramdan sonra piyasa uçacak narası atmaya başladı. Acaba yine algı mı oluşturuyorlar 🤔 Çünkü 9000 altında kaldıkça gözü 8600 civarında olur. (THY bilançosu açıklandı ve sabaha kadar her yerde yazan "en az 2 tavanı var" balonlarını unutmayın! Hisse taban yapmamak için direniyor.)
    EGEEN'e girip geçmiş dönemde hareket çeken ********ler yine türedi, bilanço güzellemesi yapıp övmeye, 21000-22000 fiyat yazmaya ve sayfalarında paylaşmaya başladılar. Son 3 gündür çok tedirginim ve gözüm ekranda, elim tuşlarda bekliyorum.
    Sağa dönsem yalan, sola dönsem algı!
    VEEE her kademeden alırım dedikçe, erinmeden her kademeden satılan bir hissedeyiz (Allah'tan bugün hacim az.)
    Egeende kendi stratejini uygulayacaksın hocam,ve işine bakacaksın,geri kalan yesin birbirini modunda olcen.

7.  Alıntı Originally Posted by Babatolien Yazıyı Oku
    Egeende kendi stratejini uygulayacaksın hocam,ve işine bakacaksın,geri kalan yesin birbirini modunda olcen.
    Sizin strateji ne hocam.. mesela nasıl ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,805
    Kolayı var sen bir hayal kur ürünü söyle iki tarih arası ver ve yaz buraya ben o yıllar
    arasındaki tüm değişimleri tablosunu ve grafiğini sana hazırlayayım. Standart sapmaları
    ve Yani sen hayal et ben gerçek grafiğini buraya koyayım . Daha önce paylaştığım Merkez
    bankasının bilançosunu da mı görmedin.

Borsanın ve bankaların Önemli gün olduğunda tatil edildiğini her yerin kapandığını Gördüm !

Alıntı Originally Posted by Hedef2019 Yazıyı Oku
    Şimdiye kadar resmî tatiller hariç, alınan idari tatil kararlarında, borsanın veya bankaların tatil edildiğini gördün mü ?
    Bu yazdığını yaşından dolayı unutkanlığının artmış olabileceğine yoruyorum.
    Bu arada o tabloları senin çizmediğine her bahse girerim. YTD
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Sayfa 25/72 İlkİlk ... 15232425262735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •