Sayfa 63/63 İlkİlk ... 1353616263
Arama sonucu : 499 madde; 497 - 499 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    Borsa fiyatlaması şirketin bugünkü fiyatını göstermiyor malesef.Geleceği fiyatladığını düşünün.Yeni fabrika kapasite artışının ciroyu üçe beşe katlayacağını,dolarkurunda baskılamanın bir sonuç vermiyeceğini ,swap piyasasının açılmasını da hesaba katarak fiyatlamanın olabileceğini düşünün.Kısaca geleceğin fiyatlanması.
    mesajımı düzeltmek isterken yanlışlıkla sildim, biraz teknoloji özürlüyüm,
    doğru diyorsunuz kubilay hocam,
    ayrıca rogliç hocanın dediklerinden anlaşılan EM neticesinde egeen in karının düşük gelebilme ihtimalinin de olduğunu anlamış oldum, benim gibi kısa vadeciler için biraz can sıkıcı durum ama bilanço ve genel kurul gündemini görmeden satmayacam, hayırlısı bakalım.

2. Roglic veya başka biri… herşeyde haklı da çıkabilirler muhtemel zarar da olabilir… hepsinden öte
    eski fabrika ne olacak kapasite artışı mı satış mı olacak
    Yeni iş sözleşmesi detayları nedir
    Egefren bi anda bfrenden daha değerli olduğuna dair açıklamalar ve nicesi
    Bunlar reel getiriler
    Onun haricinde daha bedelsiz beklentisi var..
    herkesin açıkladığı bir ortamda neler yapacak ?
    Özellikle 17.200 17.900 geçilemeyen bir ortamda…
    Ez cümle sayın spec bunu 10k da düşürebilir 30k’ya da uçurabilir…
    O yüzden emmiş falanmış filanmış odaklanmanın anlamı yok… 20k sürsün çoğu malı alır artık bu kadar sığ tahta da kalmadı.. beklediğimiz bezdirmeyi de yaptı… artık aksiyon zamanı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,071
    Herkes bir yorum yapıyor çok güzel de bu şirketin sahibi yok mu?Tebrik etmek istesek de serzenişte bulunmak istesek da karşımızda birini görememek insani yoruyor.Don kisot gibi yel değirmeniyle mi savasiyoruz?
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 63/63 İlkİlk ... 1353616263

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •