Sayfa 28/64 İlkİlk ... 18262728293038 ... SonSon
Arama sonucu : 511 madde; 217 - 224 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,080
     Alıntı Originally Posted by mercidabıklı Yazıyı Oku
    filozof dostum.s.a. beni hatırladın mı egeen desin halen demek.valla helal olsun.ben bir fiil 7 sene taşımıştım salgının ilk zamanlarında verdik.mal ne olmuş yahu eskilerden sanırsam bir sen varsın.birde baygeorge. neyse hatıraları yad ettik.selametle dostum.
    Ve aleyküm selam sevgili dostum mercidabıklıHatırlamaz olur muyum?Yollar mı kesişti yine
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,080
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    hayırdır inşallah sabah sabah bunu niye attı genelde öğleden sonra atardıYalnız tükenmez kalemle doldurma kısmına fitil oldum bilgisayardan yazılamaz mıydı?Milletten genel kurula katılmak için e imza istiyorlar ama burada tükenmez kalem sanki çalakalem gibi
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    hayırdır inşallah sabah sabah bunu niye attı genelde öğleden sonra atardıYalnız tükenmez kalemle doldurma kısmına fitil oldum bilgisayardan yazılamaz mıydı?Milletten genel kurula katılmak için e imza istiyorlar ama burada tükenmez kalem sanki çalakalem gibi

Gayserili internetten printerden tasarruf ediydir.
    Siz yatırımcılarada yaranılmiy ha.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,080
     Alıntı Originally Posted by Babatolien Yazıyı Oku
    Gayserili internetten printerden tasarruf ediydir.
    Siz yatırımcılarada yaranılmiy ha.
    hoş geldin BabatolienBu haberden ne anlıyorsun eski egeenci olarak?
     Alıntı Originally Posted by paslı çivi Yazıyı Oku
    Cummins Meritor, MS-120 aks muhafazasını millileştiriyor
    Karar, ülkedeki bileşen üretimini artırma planını içeriyor

Cummins Meritor, 10 ila 14 ton arası kapasiteye sahip, elektrikli versiyonları da içeren, kamyon ve otobüslerde kullanılan bir bileşen olan MS-120 aks muhafazasını Osasco (SP) fabrikasında üretmeye başladı. Şirkete göre yer seçimi kararı, aks ve direksiyon sistemlerinin tedariğinin milli üretimle arttırılması stratejisinin bir parçası.

“Yerli üretimle portföyümüzü genişlettik.

5.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    hoş geldin BabatolienBu haberden ne anlıyorsun eski egeenci olarak?
    Eyvallah hoş gördük üstadım.
    Milli diy,egeen hangi milletten.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    serengeti düzlüğü-okavango deltası (meslek anakonda besicisi)
    Gönderi
    1,293
    Ve aleyküm selam sevgili dostum mercidabıklıHatırlamaz olur muyum?Yollar mı kesişti yine
    yok dostum biz bu defteri çoktan kapattık.sadece selam vermek istedim bol kazançlar tüm egeen sevdalılarına.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,080
     Alıntı Originally Posted by Babatolien Yazıyı Oku
    Eyvallah hoş gördük üstadım.
    Milli diy,egeen hangi milletten.
    Blue Horizon dedik durduk 4 yıldır eee sonuç?

https://www.youtube.com/watch?v=r9qSbjC_j9s

Blue Horizon dedik durduk 4 yıldır eee sonuç?

https://www.youtube.com/watch?v=r9qSbjC_j9s
    Bizledemi iş yapmayacak demeye getiriyorsunuz?
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 28/64 İlkİlk ... 18262728293038 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •