Sayfa 62/62 İlkİlk ... 1252606162
Arama sonucu : 490 madde; 489 - 490 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

1. Bu roglicin ft-2 ile bir baglantisi varmiyoksa isim degistirip konyadaki 1500 lerde ki bilmisligini mi tazeliyor anlamadım sanki onun stili bu sitil boş geçtim gene gecelimbence onlar fiyat biraz yukarlarda olursa hisseleri tü kaka yapar biz isimize odaklanalim
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,068
     Alıntı Originally Posted by aloneman42 Yazıyı Oku
    benim bu uzuuuunca yazıdan anladığım, egeen demiş ki 76 milyon dolara egefreni satın aldım, bu fiyat benim fiyatımın %10 u ediyor,
    yani egeenin 2018 aralık ayındaki fiyatı değerleme raporlarına göre 760 milyon dolar ediyor yani bugünkü kurla 27 milyar falan eder,
    şu an borsadaki piyasa değeri de 55 milyar falan,
    yeni fabrikayı hesaba katmasak bile bu çooooooook makul bir oran olduğu görülüyor,
    egeen piyada fiyatının çok üstünde borsada işlem görüyor diye bir daha yazmayacam, bana göre kafamdaki sorular çözüldü,
    emeği geçenlerin eline sağlık.
    Bu uzuuuuunca yazıdan şunu da anlamış olmamız lazım bir hisse iki şirket
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 62/62 İlkİlk ... 1252606162

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •