Sayfa 5/60 İlkİlk ... 345671555 ... SonSon
Arama sonucu : 475 madde; 33 - 40 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,797
    Dar hacimli borsalarda destek direnç çalışmaz. O yüzden teknik analize fazla güvenme.
    Bu gün çarşamba öğleden sonra kafamıza vura vura basarlar.

Alıntı Originally Posted by yka1986 Yazıyı Oku
    3 gün önce desteklik yapmayan 14800 şimdi dirençlik yapıyor .
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

2. yka1986 said:
    15-03-2024 15:07
    Pazartesiden sonraki yolu konusunda olumlu beklentim iyiden iyiye azaldı.
    Dolar desteğinin zaten 2 gündür altında kapatıyor. Kaldı son 1 gün.
    TL bazlı güçlü desteği 14800 bölgesiydi. Şimdi oralarda sürünüyor. İnşallah son kaleyi kaybetmeyiz.
    Yoksa hem yıllık trend çizgisi, hem 50 günlük hem de 100 günlük ortalaması 13.000.
    ---
    15050 Dolar desteği şimdi direnç oldu. 14800 inşallah destek olur.
    Dediğiniz gibi teknik falan bu hisseye hak getire, ancak günlük işlem yaparken bazen yararlı oluyor. 14800'den sattıklarımı henüz yerine koyamadım ama 15050'den sattıklarımı 14800'den yerine koyabildim.
    Bu hissede şansım genelde %50-60 civarı oluyor.

3. Ya bfren tavan yaparken bu hisse nasıl gitmez akla mantığa aykırı nerde yanlış yaptık biz

4.  Alıntı Originally Posted by emre1310 Yazıyı Oku
    Ya bfren tavan yaparken bu hisse nasıl gitmez akla mantığa aykırı nerde yanlış yaptık biz
    Bfren artık ucluden koptu diyenlere küpe olsun egerki bfren tavan olmasa bu hinzirlar buralari da bu gün zor gorurdu panzer gene çekici görevine soyunmus
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

5. Değerli üstadım. Üstadım diyorum çünkü gerçekten hak ediyorsunuz. Bugüne kadar bütün öngörüleriniz yazdığınız gibi bir bir çıktı. Baklayla taklayla, boş grafikle işkembeden martaval okuyanlara inat hep söylediniz. Hepsi çıktı. Teşekkür ediyorum kendi adıma.
     Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    Bfren artık ucluden koptu diyenlere küpe olsun egerki bfren tavan olmasa bu hinzirlar buralari da bu gün zor gorurdu panzer gene çekici görevine soyunmus
    CPH2125 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Maalesef gitmekte zorlanıyor. Çok isteksiz. Boshfren hatrına gitmiş görünüyor. Hacim az. Neden bu inat ve saplantı bir türlü çözemedim.

CPH2125 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,797
    Yanlış fiyatlama BFREN de yapılıyor , Egeen de değil . Pd/dd: 512 olan kağıdı halka açıyorlar özelleştiriyorlar. Kısaca Pd/dd anlamı şu . Patron Bu fiyattan ceketini alıp gitse 512 Tane Yeni Bfren fabrikası kurabiliyor. Borsa işlem yapan aracı kurumlardan birinin Araştırma ekibine bu fiyatlamayı sorun size Spekülesyon/Manipülasyon der zaten. 1140 LArdan Bfren alan biri ne bekleyebilir ki onu Sormak lazım. Ben Egeen cileri dökmek için kullanılan bir maşa olarak görüyorum.
    EGEEN de Bu durum Ekime kadar devam eder !..

Alıntı Originally Posted by emre1310 Yazıyı Oku
    Ya bfren tavan yaparken bu hisse nasıl gitmez akla mantığa aykırı nerde yanlış yaptık biz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,797
    BFREN ve EGEEN enflasyondan arındırılmış Bilançoları açıklandığında her şey
    ortaya çıkacak fazla söze gerek yok.

Sayfa 5/60 İlkİlk ... 345671555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •