Sayfa 11/60 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
Arama sonucu : 475 madde; 81 - 88 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,797
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

2.  Alıntı Originally Posted by yka1986 Yazıyı Oku
    15800 üzerinde kalıcı olması şart!
    16150 üzerinde günlük kapatırsa kısa sürede cok daha güzel olur diye düşünüyorum.

Yine de seçim haftasından tedirginim.
    Çevremdeki bir çok şahıs bugün için borsanın düşüş varantına girdi. Ancak şu saate kadar görünen şu;
    direnç mirenç yok, yukarı yapıştır ve tüm varantçıları terse yatır.

İnşallah sahte bir hareket olmaz ve haftayı 9400 üzerinde kapatırız.

Aksi takdirde en iyi ihtimal 9100, en kötüsü ise 8700 olabilir.
    Güzel değerlendirmeler yapmışsınız. En kötüye fazla kalmadı, umarım daha da kötüsü olmaz artık ralli yaparız. Seçim haftasından ben de tedirginim, takip ettiğim yorumlardan genelde seçim sonrası ralli bekleniyor ama benim kafam biraz karışık. Endeksteki 9400-8700 arası testere ve bir çok hisse fiyatındaki halı çırpar gibi silkelemeler, döviz kurunun baskılanması artık seçimden sonra bi ralli gelir diye düşündürüyor ama farklı seçim sonuçlarında "istirakrar bozuldu" saçmalığı da olur mu bilmiyorum. Umarım biz artık bundan sonra rallileri ve yeni zirveleri konuşuruz hep birlikte. Herkese bol kazançlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,797
    Egeen 15000 - 15200 Arası beni AL diye bağırıyor !..
    15200 - 15400 Arası Alırsan iyi olur diye de göz kırpıyor.
    Bakla FAL Analizinde çıktı ...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
     Alıntı Originally Posted by Hedef2019 Yazıyı Oku
    “Mevcut makinaların taşınması 2024 ilk çeyreğinde başlayacaktır. Gelişmelerden kamuyu bilgilendirmeye devam ediyor olacağız.â€
    Bu açıklama şirket tarafından 3 Kasım 2023 de gönderilmiş, ilk çeyreğin bitmesine 6 gün kaldı. Ocak, Şubat bitti ve Mart ayı bitmek üzere, bu süre zarfında makinaların taşınması İle ilgili bir KAP geldi de benim mi gözümden kaçtı acaba ? Allah kimseyi ahlaksız ve sahtekar yapmasın. YTD
    Sirket yatirimci sunumu yolluyor ya en son 2019 Subatta yollamistipki 2000 yilindaki sermaye artirimi yapip 2024 yilina ayni sermaye ile devam etmesi gibi!
    http://www.egeendustri.com.tr/asset/...H939V9GLFD.pdf
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5.  Alıntı Originally Posted by Hopefeded Yazıyı Oku
    Büyük ihtimal öyle. Sırtını yine açık bıraktı.Yorganı iyi örtmezse hasta olur.ytd
    Açık bıraktığı poposunu örtmeye çok az kaldı.ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,797
    Az Sonra döner borsa yukarı, satanlar da paralarını alıp 52% Faiz almaya giderler.
    Herkes rahatlar . Benim anlamadığım 120% enflasyon olan ve m1 ve m2 nin sürekli
    arttığı yani para nın sürekli basıldığı yerde negatif faize kim neden razı olur ?
    Bunu çözemedim.

7. Devre kesmeyi başardı. Destek 14960 ve güçlü destek 14800.
    Ayrıca kısa vade trend desteği 14800'den geçiyor.
    İnşallah tepki verir. Aksi takdirde Cuma gününe kadar piyasa ile birlikte düşmeye devam eder.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
    Izahi olmayan seyin mizahi oluyor!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 11/60 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •