Sayfa 49/74 İlkİlk ... 39474849505159 ... SonSon
Arama sonucu : 588 madde; 385 - 392 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

1. Bedelsiz beklentili hisselerin grafikleri birbirine benziyor. Özellikle bizim Egeen ve Konya kol kola yürüyorlar resmen. Bfren de peşlerinde ama bedelsizden sonra onun ayarlar kaydı iyice
    Sürekli ekran takip etmek zor... Sağlam sabır gerektiriyor. Ben şahsen belli aralıklardaki fiyatlara ve beklentilere odaklanmaya çalışıyorum. Yoksa endeksin tarihi zirveleri zorladığı yerde neredeyse -%2-3 çok can sıkıcı.
    Fenomen falan da takmıyorum kafama... Bana göre yazmaları daha iyi, piyasaya hareket gelsin, teknik bilen alıp/satıyor lot artırıp para kazanıyor. Benim için (teknikten çok anlamadığım için) 3-6 aylık veya yıllık nereden nereye gelmiş kısmı önemli. Aselsan, Hektaş gibi operasyon çekilip yıllarca mal kitlenmedikten sonra bizimki gibi hisselerde sosyal medyada yazanların bana göre zararı yok. Tamamen şahsi görüşüm, YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,115
    Bir dingilin elinde oyuncak olmuş kağıt o da bank oftaki robotçu mu çukkacı mı ne!Kalkınma yolu projesi başlı başına bir zirve fiyatı karşılar ama gel gör ki anlayacak adam lazımBistte çok şirkete yarar çimentodan tut otomotiv yan sanayi de dahil!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Bir dingilin elinde oyuncak olmuş kağıt o da bank oftaki robotçu mu çukkacı mı ne!Kalkınma yolu projesi başlı başına bir zirve fiyatı karşılar ama gel gör ki anlayacak adam lazımBistte çok şirkete yarar çimentodan tut otomotiv yan sanayi de dahil!
    Paraşütçülerede yararmı üstad.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,115
     Alıntı Originally Posted by Babatolien Yazıyı Oku
    Paraşütçülerede yararmı üstad.
    Yok roketçi olduğunu sananlara yarıyor!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    pişman ettiler
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

6. [QUOTE=kubilayn;6786724]İlk defa iave egeen aldığıma pişman ettler geçtiğimiz haftalarda .13 maliyetli magen ve smartı satıp egeen almıştım.magen ben sattıktan sonra kaç tavan yaptı bilmiyorum bugün 21 i geçti.smartta öyle.Kayıplarımı ancak egeen bedelsiz verse karşılar.
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

7. Uzun zamandır testere gibi inip çıkıp yatıyor
    Bir bedelsiz uğruna Ya Rab ne fırsatlar kaçıyor

CPH2125 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. https://www.ekonomist.com.tr/otomoti...kleniyor-49359

Bu başlığı şu anda 17 kişi okumaktadır. (6 üye ve 11 ziyaretçi)

Sayfa 49/74 İlkİlk ... 39474849505159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •