Sayfa 38/64 İlkİlk ... 28363738394048 ... SonSon
Arama sonucu : 505 madde; 297 - 304 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

1. Şu an hissede 5 tane X fenomeni var. Aralıksız olarak BRYAT ve EGEEN gazı veriyorlar.
    KONYA için ise "panik yapmayın, ben alttan aldım, yarın süreceğim" lafları atıyorlar.
    Bu akbabalar kısa süre içerisinde oluşacak gelişmeleri bildikleri için hissenin üzerinde uçuyor ve takipçi kasmaya çalışıyorlar.
    Sonra "ben bildim" diyip artistlik yapacaklar.
    İşlem tamamlanınca da hissenin içine edip gidecekler 😡
    İnşallah bir babayiğit onların hepsini alaşağı eder de trene bakar gibi arkasından bakarlar. Ama bu neredeyse imkansız bir durum.

2.  Alıntı Originally Posted by yka1986 Yazıyı Oku
    Biraz zor gibi görünüyor.
    Para çıkışı başladı.
    16440'dan tekrar dönsün bana yeter.
    Flama da flama diyen tüm çakallara flamanın direğini monte ediyorlar.
    16440 altında kalmaz inşallah.

3.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Mehmet Şimsek’in selamı var
    Bir süredir yalan haberlerle kasıtlı bir şekilde gündem oluşturulmaya çalışılıyor.

Bizim derdimiz memlekete hizmet, gündemimiz yoğun. Bu zor coğrafyada ülkemizin sorunlarını çözmek, potansiyelini ve performansını artırmak için yapacak çok işimiz var.

Enflasyonu düşürmek, cari açığı azaltmak, bütçe disiplini tesis etmek ve yapısal sorunları çözmek konusunda kararlıyız.

Cumhurbaşkanımızın başından beri tam destek verdiği programımızı daha da güçlendireceğiz.

Programımız hedeflerine ulaştığında, vatandaşlarımızın refahı da kalıcı olarak artacaktır.

Vatandaşlarımızdan istirhamım; üretilen dedikodulara itibar etmeyiniz ve politikalarımız ile ilgili bizden duymadığınız hiçbir haber veya söylentiye lütfen inanmayınız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,797
    Valaliteye hayretle bakıyorum : 16900 TL vs 16000 TL
    900 TL yani yaklaşık 5.62% inanılacak gibi değil ...
    Dip Not: 16000 den 16350 TL ye dönüşü daha hesaba katmadım.
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,078
    Gel Egetech gel!Yoksa flama çizen sapı alan alana
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,078
    Bu arkadaşı tebrik etmek lazım öngörüsü harika(NiyaziSerhann)
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,078
    Bryat temettü vermiş Konya ne verecek Egeen ne verecek?

8. Frende de millet bedelsiz beklerken temettü vermişti akabinde millet umudu kesti ve 15 gün sonra bedelsiz haberi düştü satanlara güle güle demişti.
    Egeen de temettü verecek aynı senaryo onda da devam edecek.

Sayfa 38/64 İlkİlk ... 28363738394048 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •