Sayfa 60/60 İlkİlk ... 1050585960
Arama sonucu : 480 madde; 473 - 480 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by Hedef2019 Yazıyı Oku
    Bilanço kötü gelecek olsaydı baba, oğulun borsada işlem gören tipe dönüştürdükleri hisseleri satmazlarmıydı? Nasıl olsa 13.500 e , hatta 11.000 e düşmeyecekmi, geri yerine koyarlardı. YTD
    Bilanço döneminde hisse satmaları yasak diye biliyorum

2. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1278269 şirketin faaliyet raporunun 8 sayfasında c. Değerleme Raporları Özeti bakınca piyasa degeri 12 milyar tl işlem görüyor bu hisse

Egeen 50 milyar tl piyasa degeri 40 milyon euro yapılan fabrika iki yıldır bitmedi

3.  Alıntı Originally Posted by rogliç Yazıyı Oku
    birkaç kez aradığımı her seferinde otomotiğe bağlanmış gibi meşgule atılan kadir beye nasıl ulaşıyosunuz hısım akraba y da sınıf arkadaşınız herhal ya da sizi *****z kadir gecesi doğurdu diyecem)))) neyse özl birisi olmalısınız bence sonuçta bizim gibi marabaları kim muattap alırki
    Ahhaaaa
    Abduşa ulaşmak ne mümkün,tarih yazmamıştır.

4.  Alıntı Originally Posted by Babatolien Yazıyı Oku
    Ahhaaaa
    Abduşa ulaşmak ne mümkün,tarih yazmamıştır.
    ben hisse ile ilgili olumlu olumsuz tüm yorumları okumayı severim, haaa illa doğru çıkacak diye bir şey yok, herkes yanlış yorum yapabilir,
    babatolien hocam,
    temel ve teknik analiziniz var mı,
    siz ne öngörüyorsunuz, yorumunuz nedir.

5.  Alıntı Originally Posted by Hedef2019 Yazıyı Oku
    Egeen hisseniz varmı? Bu şekilde yazan birinin Egeen hissesi olma ihtimali yok bence. O zaman bu arkadaş konsomasyona çıkmış olabilir.YTD
    pastavilla hissesi var bende,,,,ne alaka hey yalabbim,şimdi yaptığım bilanço analiz finansal analize bir katkın ekleme çıkarma eleştiri vs fikir beyan edecek kapasite birikimi olmayan ky tavrı....Hımmm elinde egeen yokmuş spek adamı aman dikkat bizi dökmeye yönelik negatif annamadığımız şeyler yazıyor ...yermiyiz yav

Alıntı Originally Posted by rogliç Yazıyı Oku
    pastavilla hissesi var bende,,,,ne alaka hey yalabbim,şimdi yaptığım bilanço analiz finansal analize bir katkın ekleme çıkarma eleştiri vs fikir beyan edecek kapasite birikimi olmayan ky tavrı....Hımmm elinde egeen yokmuş spek adamı aman dikkat bizi dökmeye yönelik negatif annamadığımız şeyler yazıyor ...yermiyiz yav
    Üstadım burada 3-5 tane böyle üye var. Onlardan başka kimse yazamaz, onların istedikleri dışında bir şey yazarsan hemen üstüne çullanırlar, her şeyi bilirler, durmadan şirkete ve patrona küfür ederler ama hisseyi de satmazlar... Kağıt 4 bin lirayken küfür ediyorlardı 17 bin oldu yine küfür ediyorlar. Adam milyarlık şirket kurmuş, ihracat yapıp yüzlerce insan çalıştırıyor ama bu arkadaşlar her şeyi daha iyi biliyorlar 🤣 Daha neler neler. Ben uzun zamandır sayfaya şöyle bir bakarım, bu boş beleş takımı burada patrona küfür ediyorsa hisse çıkacak, yaşasın uçuyoruz kaçıyoruz diyorlarsa hisse düşecek demektir nacizane gözlemim böyle 😀
    Ne mutlu Türküm diyene

7. Şirketin detaylı bilgilerini bilmeden bilançolarını daha şirket hesaplamadan olumsuz görüş belirtmek manidar.Hissesi olmayan birinin yazması etik değil bence.Egeen hissesi olanlar şirketi zaten tanıyor ve hikayesini biliyorlar.Tek sorun şirket doğru dürüst kapa bilgi vermeyen ketum bir şirket.
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

8.  Alıntı Originally Posted by aloneman42 Yazıyı Oku
    canım çok sıkkın, bugün çok yazdım kusura bakmayın,
    bedelsiz gelse bile ky yı yine gazlarlar 80/100 olacak, yeni fabrika açılacak, arsa satılacak, falan filan yine sattırmazlar,
    mesela frende beklenti bitti, yine bedelsiz verecek diyorlar, yav ortada fol yok yumurta yok, şirket açıklaması yok, özsermaye yok, nerden çıktı yine bedelsiz,
    bugün başka yazmayacam, hayırlısı bakalım
    Aynısını karton içinde yazmışlar, grup.sirketleronden 300M borclaninca. Üç buçuk yıl oldu karton bedelsizi. Ne dersin 2. Türü bildirimi egen ve konya ya

Sayfa 60/60 İlkİlk ... 1050585960

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •