Sayfa 10/34 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
Arama sonucu : 272 madde; 73 - 80 arası.

Konu: PKART - Plastik Kart

1. Tabana oturmazsan döt lalesi olasın‼️‼️‼️

borsa hayatımın en lanet kalitesiz hissesi kalitesiz şirketi

3. "Yerinde edilen küfür, şiir gibidir." dedim ve verdim küfürü, verdim küfürü ‼️‼️‼️

4. Şirkette sıkıntı yok kalitesiz olan başka etkenler .

Burada paylaşım yapmaya her ne kadar çekinsem de, sinirler gerilmiş durumda...!!!

O nedenle bir istisna yaparak aşağıdaki grafiği paylaşıyorum...

Tahtacı eğer aklını kaçırmamışsa, buradan çevirmesi gerekir. Burası ciddi destek bölgesidir...

Buranın altında tahtacı istese de toparlayamaz. Amacının yükseltmek olduğunu düşünürsek; daha aşağılar tehlikeli bölgeler oluyor...!!!

Gelecek haftadan itibâren daha güzel günleri görmek kısmet olabilir mi...? hep beraber göreceğiz...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

6. Tahtacının da sinirleri bayağı gerilmiş ki tahtayı bayağı zorluyo mal verme konusunda korkusu yok gibi nede olsa alan tutamayıp satıyor diyor heralde rüştünü ıspat etmeye çalışıyorsan sensin tahtacı tamam büyüksün anladık bütün paydaşlara sahur vaktinde dua olsun bol sabır bereketli kazançlar

Alıntı Originally Posted by Haldızoğlu Yazıyı Oku
    Tahtacının da sinirleri bayağı gerilmiş ki tahtayı bayağı zorluyo mal verme konusunda korkusu yok gibi nede olsa alan tutamayıp satıyor diyor heralde rüştünü ıspat etmeye çalışıyorsan sensin tahtacı tamam büyüksün anladık bütün paydaşlara sahur vaktinde dua olsun bol sabır bereketli kazançlar
    Tahtacı yapması gerekenleri yapıyor. Şu ana kadar yaptıkları normaldi...

Tahtacının da yapması gerekenler var. O nedenle "yapılması gerekenleri yaptı" diye, "işimize gelmedi" diye kızmaya hakkımız yoktur...

Eğer o bu hareketleri yapmamış olsa teknik nasıl oluşacaktı...?

Eğer bundan sonra düşürmeye devam eder, desteği kırarsa; o zaman ne deseniz haklısınız...!!!

Grafiği daha önce de paylaşmayı çok düşündüm ama dediğim gibi burada paylaşım yapanın yedi sülâlesi tehlikede...!!!

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

8. Sn T/A ya katılıyorum gerekeni yapmış hep güneşli günler olmaz .belki de başka sebeplerden zorda kaldığından dolayı bu son durum kaçınılmaz olmuştur.
    Bugün ve sonrası güzel olacaktır ….
    Bu arada tüm paydaşların Cuma günü ve Kadr gecesi mübarek olsun hayra vesile olsun
    Saygılarımla.

Sayfa 10/34 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •