Sayfa 34/34 İlkİlk ... 24323334
Arama sonucu : 269 madde; 265 - 269 arası.

Konu: PKART - Plastik Kart

1. Bofa 70 binden sattı anlık 57 bin artıda trade e devam ediyor tahtada , ytd.

2. Bofanın şakası yok 74500 lot artı tahtayı tamamen kontrol ediyor kimse yok mu başka tek başına yukarı aşağı sürüyor çok ilginç , ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by safsata Yazıyı Oku
    Bofanın şakası yok 74500 lot artı tahtayı tamamen kontrol ediyor kimse yok mu başka tek başına yukarı aşağı sürüyor çok ilginç , ytd.
    İyi ki tahtada senin gibi düşünenler var.
    Yoksa tahtacı malını nasıl çıkacak!
    Paylaşımlarım tıpkı benim gibi hayal ürünüdür. Hiçbir doğruluğu ve geçerliliği yoktur. Boş boş atıp tutanlara nispet ediyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by YakupSrh Yazıyı Oku
    İyi ki tahtada senin gibi düşünenler var.
    Yoksa tahtacı malını nasıl çıkacak!
    Sen hisseni sattıysan neden böyle iyilik meleği oldun , sana ne eğer sattıysan derdin 90 lara gelsin sattıklarını geri almak için milletin kafasını karıştırma derdindesin , ben sadece gördüklerimi yazarım yorum yapmam , ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by safsata Yazıyı Oku
    Sen hisseni sattıysan neden böyle iyilik meleği oldun , sana ne eğer sattıysan derdin 90 lara gelsin sattıklarını geri almak için milletin kafasını karıştırma derdindesin , ben sadece gördüklerimi yazarım yorum yapmam , ytd.
    Bende kuyruk acısı var!
    Onun nedenle tahtacı ile uğraşıyorum.
    Fırsat verirse malımı tekrar bir şekilde yerine koyarım.
    Şu an için henüz erken.
    Paylaşımlarım tıpkı benim gibi hayal ürünüdür. Hiçbir doğruluğu ve geçerliliği yoktur. Boş boş atıp tutanlara nispet ediyorum.

Sayfa 34/34 İlkİlk ... 24323334

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •