Sayfa 19/32 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon
Arama sonucu : 255 madde; 145 - 152 arası.

Konu: PKART - Plastik Kart

Alıntı Originally Posted by Haldızoğlu Yazıyı Oku
    Sayın thejakalav ında dediği gibi insanlar mercimek bile alırken fiyatını araştırmadan almıyor bu platformdada insanlar rahatça düşüncelerini paylaşamayacaksa kimseye silah zoruyla hisse aldırmıyorlar sonuçta her neyse herkesin kendi düşüncesi hakaret küfür olmasın da
    Bunu yapan kişi şu an buralarda hâlen aktif ve kendisi hisseye övgüler yağdırıyor...!!!

Özür dilemediği ve sözlerini geri almadığı sürece mâlesef durum bu şekilde ilerleyecektir...

Bir çok kişinin faydalanabileceği yorum ve bilgiler, bu tip kişiler yüzünden engellenmiş oluyor...!!!

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Bildiğiniz üzere PKART için yorum yapamıyorum. Burada yorum yapanın yedi ceddi tehlikeye giriyor...!!!

Hoş böyle yapanlar kendileri aynısını duruma düşüyor, farkında değiller...!!!

O nedenle yorumsuz istediğiniz bir grafik varsa paylaşabilirim, şahsi düşüncelerimi mâlesef paylaşamıyorum...
    Yorumsuz bi grafik isteyelim üstad teşekkürler iyi çalışmalar dilerim

Alıntı Originally Posted by disegno Yazıyı Oku
    Yorumsuz bi grafik isteyelim üstad teşekkürler iyi çalışmalar dilerim
    Tablo çalışmasında kullandığım formattaki grafiği paylaşabilirim...

Elimin altında en kolay bu vardı, bunu paylaştım...

Yorumsuz...!!!

Renklendirme ve oklar otomatik sisteme göre belirleniyor. Hatalı olma olasılığı yüksek olduğu için teyit edilemeleri gerekiyor...!!!

4. Eline sağlık abi takilma para kazanirlarsa iyiler kaybederlerse kotuler muhtemelen farkinda bile degil kendisine soylendiginin
    Senden bir takas rica ederiz yarina musait olursan.

Velhasil 100 ler klubune giris yaptık hayırlı olsun tmpol gibi olursa git gel konya yapariz heralde. Log grafik ust kanali kirdi euro usd zirveler kirildi yukari gitse niye gitti denilmez pozisyonda du bakalim nolcek!
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Tablo çalışmasında kullandığım formattaki grafiği paylaşabilirim...

Elimin altında en kolay bu vardı, bunu paylaştım...

Yorumsuz...!!!

Renklendirme ve oklar otomatik sisteme göre belirleniyor. Hatalı olma olasılığı yüksek olduğu için teyit edilemeleri gerekiyor...!!!

GM 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Tahta ancak kıvama geldi çıkışı da keyifli düşüşü de değerli paydaşların değerli bilgilerinden de istifade etmek isteriz

Alıntı Originally Posted by ahmet kaan Yazıyı Oku
    Eline sağlık abi takilma para kazanirlarsa iyiler kaybederlerse kotuler muhtemelen farkinda bile degil kendisine soylendiginin
    Senden bir takas rica ederiz yarina musait olursan.

Velhasil 100 ler klubune giris yaptık hayırlı olsun tmpol gibi olursa git gel konya yapariz heralde. Log grafik ust kanali kirdi euro usd zirveler kirildi yukari gitse niye gitti denilmez pozisyonda du bakalim nolcek!

GM 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    İnşaAllah hafta sonu müsait bir zamanda Takas çalışması yapmaya çalışırım...

7. Sağol Sayın T/A
    Arada sn Kalav da bir şeyler karalasa iyi olur.

8.  Alıntı Originally Posted by Xer Yazıyı Oku
    Sağol Sayın T/A
    Arada sn Kalav da bir şeyler karalasa iyi olur.
    Mayacı abi ugramaz oldu hangi tahtalarla ugraşıyor acep...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 19/32 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •