Sayfa 4/21 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
Arama sonucu : 162 madde; 25 - 32 arası.

Konu: PKART - Plastik Kart

1.  Alıntı Originally Posted by ahmet kaan Yazıyı Oku
    bugun tavan kapatip yarin tavan olursa 99.95 yapiyor iyi ayarlamış) Yakup abiye satış firsati vermemek icin sanırım.
    O kadar bekledim.
    Kaç tur çevirdim, unuttum.
    1 gün daha beklerim.
    Paylaşımlarım tıpkı benim gibi hayal ürünüdür. Hiçbir doğruluğu ve geçerliliği yoktur. Boş boş atıp tutanlara nispet ediyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by ahmet kaan Yazıyı Oku
    bugun tavan kapatip yarin tavan olursa 99.95 yapiyor iyi ayarlamış) Yakup abiye satış firsati vermemek icin sanırım.
    harbiden ahahsdhahh :D

3. Brüt takas gelsin artık...

4.  Alıntı Originally Posted by Xer Yazıyı Oku
    Brüt takas gelsin artık...
    Ne düşmanlığın var hisseye brüt gelince hacim düşecek alan düşünecek , cezalar bir çözüm değildir , herhalde hisse yükselsin istemiyorsun, saçma yorum yazıyorsun, Allah senin gibileri ıslah etsin , ytd.

5. BUGUN DÜŞÜŞ GUNUMUZMU ACABA...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

6. Bugun tabana gidecek diye satanlarin malini toplasa surse yukari ne guzel olur..

7. son 8 gunde sirasiyla 3 yesil 1 kirmizi 2 yesil 1 kirmizi ve 1 yesil birakti bugun sira kirmizida Ama bir yerde şaşırtmali umarim bugun olur
     Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    BUGUN DÜŞÜŞ GUNUMUZMU ACABA...

8.  Alıntı Originally Posted by ahmet kaan Yazıyı Oku
    son 8 gunde sirasiyla 3 yesil 1 kirmizi 2 yesil 1 kirmizi ve 1 yesil birakti bugun sira kirmizida ama bir yerde şaşırtmali umarim bugun olur
    ilginç bir tahtacısı var tabana yaklaştı ne yapacagını kestirmek imkansız çok mantıklı hareketler degil...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 4/21 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •