Sayfa 18/31 İlkİlk ... 8161718192028 ... SonSon
Arama sonucu : 243 madde; 137 - 144 arası.

Konu: PKART - Plastik Kart

1. Bank of alıyormuş yarın kusmaz insallah...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

2. Alnus, kapanış seansında -25K oldu!
    Mal çıkışı hızlandı.
    Hani satmayacaktı, alacaktı?
    Paylaşımlarım tıpkı benim gibi hayal ürünüdür. Hiçbir doğruluğu ve geçerliliği yoktur. Boş boş atıp tutanlara nispet ediyorum.

3. Bank of ve a1 cakalları dadanmış bugun tavan yapmış...

4. güzel işlem haçmi oluyor A1 döktüler tekrar yukarı çektiler hisseyi...

5. iş yatırım iyi çakıyor devre kestirebilir...

6. Sayın T/A selamlar sizden değerli yorumlarınızı alabilir miyiz çok şükür bugün 3 haneleri gördük tahta içinde yatırımcısı ve tahtaya inanmayanlar haricinde kimseyi istemiyor gibi hareket ediyor haksızda sayılmaz bugün alan birçok kişi için son 15 dakikada yaptığı hareketten sonra pkart bitmiştir diye düşünüyorum bütün paydaşlara bol bereketli kazançlar olsun inşaallah selamlar

Alıntı Originally Posted by Haldızoğlu Yazıyı Oku
    Sayın T/A selamlar sizden değerli yorumlarınızı alabilir miyiz çok şükür bugün 3 haneleri gördük tahta içinde yatırımcısı ve tahtaya inanmayanlar haricinde kimseyi istemiyor gibi hareket ediyor haksızda sayılmaz bugün alan birçok kişi için son 15 dakikada yaptığı hareketten sonra pkart bitmiştir diye düşünüyorum bütün paydaşlara bol bereketli kazançlar olsun inşaallah selamlar
    Bildiğiniz üzere PKART için yorum yapamıyorum. Burada yorum yapanın yedi ceddi tehlikeye giriyor...!!!

Hoş böyle yapanlar kendileri aynı duruma düşüyor, farkında değiller...!!!

O nedenle yorumsuz istediğiniz bir grafik varsa paylaşabilirim, şahsi düşüncelerimi mâlesef paylaşamıyorum...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

8. Sayın thejakalav ında dediği gibi insanlar mercimek bile alırken fiyatını araştırmadan almıyor bu platformdada insanlar rahatça düşüncelerini paylaşamayacaksa kimseye silah zoruyla hisse aldırmıyorlar sonuçta her neyse herkesin kendi düşüncesi hakaret küfür olmasın da

Sayfa 18/31 İlkİlk ... 8161718192028 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •