Sayfa 20/20 İlkİlk ... 10181920
Arama sonucu : 156 madde; 153 - 156 arası.

Konu: PKART - Plastik Kart

1. kemiksiz löp tavan bayılırım...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Anladığım düşüş isteyenler var. Nakitleri kaldı herhalde ellerinde. Başka hisse mi yok arkadaşlar gidin onlara yatırın paranızı.
    Boş laf yapmadan haber bilgi paylaşanlara çok teşekkür ederiz.

3. Gerektiği için ve gelen mesajlara cevap olarak paylaşma ihtiyacı hissettim.
    2004 yılında %100 Türk sermayesi ile halka arz tarihinden hemen sonra görmüş olduğu USD zirvesi üzerinde 20 yıl sonra ilk kapanış gercekleşti.
    O tarihten bu güne şirkette birçok değişim yaşandı ( gemalto satışı , Thales devri, chip yatırımları vs gibi) Ve2021 yılında başladığını düşündüğüm ve burada paylaştığım 11 senelik yukseliş trendinin onemli bir eşik atlama durumuna gelindi.
    Bu noktadan sonra gölün maya tutmaya yaklaştığını göreceğiz.
    Sakin kalınmalı , dikkatli işlemler yapılmalı ve içeride kalabilenlerin göl kıyısından gölü izlemeye devam etmesi gerektiğini gelen mesajlara istinaden paylaşmak istedim.
    Biliyorum ki tahta yatırımcısı satış yapacağımdan korkuyor, aksine ve şimdiye kadar olduğu gibi saglık ve imkan olduğu sürece arttırmaya devam edeceğim.
    Saygılar bol kazançlar
    Son düzenleme : thejackalav.; Bugün saat: 10:11.
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

4. Anladığım kadariyla satalim mi gibi özelden sorular gidiyor. Ben açıkçası Jackalavin samimiyetine guveniyorum Kendi pozisyonuna gore zaman zaman yorum ve gazlamalari, hatali ongoruleri olsa da uzun vade de hatali secim yaptığını gormedim. 5 senedir takip ettigim kadariyla tabi. Soyledigi hisselerde sakince iyi yerlerde maliyetlenmek gerekiyor genelde. Herkesin vadesi, parasi, pozisyonu farkli nitekim tüm parasini buraya aktaranlar olmuş ona da diyecek bisey yok.
    Velhasil 100 lerde takılıp kalmadan git gel konya yapmadan 2. dalya yi Mayıs'ta yapsak oralarda yataya bağlasak sevinirim.

GM 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 20/20 İlkİlk ... 10181920

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •