Sayfa 33/33 İlkİlk ... 23313233
Arama sonucu : 263 madde; 257 - 263 arası.

Konu: PKART - Plastik Kart

1. Alnus 20 bin lot kadar alışta ama yeterli olmuyor, tahta sert alımlara alıştı 150-200bin lot net alışlardan aşağısı artık yeterli olmuyor , bakalım alnus devam mı tamam mı bugün için , cuma günü daha iştahlı idi hissede , ytd.

2. Hacim düştü ve fiyatta yavaş yavaş geri geliyor , bakalım alnus bugün gene destek için tahtada alım yapacak mı 100 üstüne atması psikolojik iyi olur, sabırla takibe devam , ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by safsata Yazıyı Oku
    Hacim düştü ve fiyatta yavaş yavaş geri geliyor , bakalım alnus bugün gene destek için tahtada alım yapacak mı 100 üstüne atması psikolojik iyi olur, sabırla takibe devam , ytd.
    normal rutin imize dönuyoruz haçimsiz ve uyuz seanslara devam..
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4.  Alıntı Originally Posted by safsata Yazıyı Oku
    Hacim düştü ve fiyatta yavaş yavaş geri geliyor , bakalım alnus bugün gene destek için tahtada alım yapacak mı 100 üstüne atması psikolojik iyi olur, sabırla takibe devam , ytd.
    Zamanında Alnus a söylemediğini bırakmadın!
    Şimdi Alnus tan medet umuyorsun?
    Bu günleri görmek varmış.
    Kötü sözlerini ve beddualarını yediğini görmek güzel oluyor.
    Haline gülüyorum.
    Paylaşımlarım tıpkı benim gibi hayal ürünüdür. Hiçbir doğruluğu ve geçerliliği yoktur. Boş boş atıp tutanlara nispet ediyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by YakupSrh Yazıyı Oku
    Zamanında Alnus a söylemediğini bırakmadın!
    Şimdi Alnus tan medet umuyorsun?
    Bu günleri görmek varmış.
    Kötü sözlerini ve beddualarını yediğini görmek güzel oluyor.
    Haline gülüyorum.
    Demek ki çakalla ortaksın buradaki ky nın yıllarca zarar etmesinde ortak çalıştınız , herşey belli oluyor şimdi düşsünde alayım diye elini ovuşturuyorsun sana kötü söz söylemeye bile değmez ,

6.  Alıntı Originally Posted by safsata Yazıyı Oku
    Demek ki çakalla ortaksın buradaki ky nın yıllarca zarar etmesinde ortak çalıştınız , herşey belli oluyor şimdi düşsünde alayım diye elini ovuşturuyorsun sana kötü söz söylemeye bile değmez ,
    Çakalı benden başka eleştiren var mı?
    Oysa sen çakala övgüler yağdırmaya başladın!
    Ben senden şüpheleniyordum?
    Haksız değilmişim!
    Değmezsin.
    Paylaşımlarım tıpkı benim gibi hayal ürünüdür. Hiçbir doğruluğu ve geçerliliği yoktur. Boş boş atıp tutanlara nispet ediyorum.

7. Artık çok belli bofa tahtanın sahibi benim , ister yukarı , ister aşağı sürerim diyor , ytd.

Sayfa 33/33 İlkİlk ... 23313233

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •