Sayfa 2/20 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 154 madde; 9 - 16 arası.

Konu: PKART - Plastik Kart

1.  Alıntı Originally Posted by ahmet kaan Yazıyı Oku
    Yakup abi yavas ya bozdun tahtayı yine
    Sözüm sözdür.
    100 üstü olmadan satmam.
    Bugünün benimle ilgisi yoktur.
    Tahtacımız kendisi sallıyor.
    Olgun elmaları dökmeye çalışıyor!
    Paylaşımlarım tıpkı benim gibi hayal ürünüdür. Hiçbir doğruluğu ve geçerliliği yoktur. Boş boş atıp tutanlara nispet ediyorum.

2. roket gibi maşallah noldu buna böyle...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

3.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    roket gibi maşallah noldu buna böyle...
    İnişi mi, çıkışı mı?
    Paylaşımlarım tıpkı benim gibi hayal ürünüdür. Hiçbir doğruluğu ve geçerliliği yoktur. Boş boş atıp tutanlara nispet ediyorum.

4. Boyle kaparsak bendeki log grafik ana kanal ust bandi uzeri ve tarihi Euro zirve kapanis gelmis olacak. Haftaya da teyidi olursa bir daha 80 tl lari gormeyebilirz bence. Haftaya brut takasta geldiginde hersey belli olur aşağı mi yukari mi

5.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Piyasadan korkmayın, BIST 100 15.800 hedef ile orta vade yoluna devam edecek.
    Piyasa içinde kalın, kalabilin...Bırakın veren versin. Dogru tahta çok azaldı, dahada azalacak.
    İnanç, özveri,güven, cefa ,sabır,irade,vizyon...vs. gibi kavramları unutmadan ( sadece insanda değil, bir borsacıda olması gereken kavramlar).
    1990 ların ve 2000 lerin başında bu oyunu kuranlar Asil ve Mert idi.. Şimdi değiller, şekil değistirdiler...
    Bu bildiğimiz değerler ile yola devam. Göle maya çalan ,benim gibi eşege ters binenlere saygılar.
    seni bir kere daha tebrik ediyorum ortak pkart konusunda...elimde ki hisselerin içinde en iyi performans pkart ikinci gedza oldu...pkart yoğun baskı sonucu lotumun yarısını 20 tl civarı kaptırdım yinede memnunum 15 tl maliyetle bekliyorum...açıkçası gedzada olan sabır bundada olabilirdi olamadı....bol şans..

6. kstur 360 maliyetle aldım hisse 9700 leri gördü satmadım...Bu kar oranıyla tutma sebebim bir ara takip etmedim hisse uçmuş sonrada satmadım....Takip etseydim eminim çok kısa zamanda satabilirdim...Pkart baskı yaptıkları zaman takip ettim elimdeki lotun yarısı erkenden gitti...Özetle bir hisseye şirkete güveniyorsan çok sık takip etmeyeceksin yada mangal gibi sabır irade gerekiyor...Dmsas var elimde 7 yıl oldu nedense onu tutabiliyorum ama pkart için demek ki fazla inanamamışım buradaki olumsuz yazılarda etkiledi...genel olarak şirketi iyi tanımadığım inanmadığım için kendimi suçlu buluyorum...Aslında bu hisseyi tutmak için birçok kriter vardı zamanında ama kar yok diye lotu sattım.....

7.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    seni bir kere daha tebrik ediyorum ortak pkart konusunda...elimde ki hisselerin içinde en iyi performans pkart ikinci gedza oldu...pkart yoğun baskı sonucu lotumun yarısını 20 tl civarı kaptırdım yinede memnunum 15 tl maliyetle bekliyorum...açıkçası gedzada olan sabır bundada olabilirdi olamadı....bol şans..
    Teşekkür ederim Dostum. Ben yatırımcıyım.ki pkart yolun başında ,tebrige gerek yok. Şimdi sana bebek bir yıldız pazar tahtası yazacağım ,güleceksin bana... Arçelik ,
    Olacakları izle.
    Saygılar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

8. İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

Sayfa 2/20 İlkİlk 123412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •