Sayfa 25/25 İlkİlk ... 15232425
Arama sonucu : 197 madde; 193 - 197 arası.

Konu: PKART - Plastik Kart

1.  Alıntı Originally Posted by Haldızoğlu Yazıyı Oku
    Tabii dediğiniz gibi de olabilir lakin benim şahsi düşüncem tahta yapacakların mal çıkarken mal çıktığını mal alırken mal aldığını çok da belli edecek kadar çaylak olduklarını düşünmüyorum zaten tahtada yapılan birçok işlem boş işlem plastik kart bu saatlerde bir kademede durup 100 lot işlem yaptığı günleri de biliyoruz geriye kalıyor tahtaya inanan ve inanmayanlar zaten inanmayanların da tahta ile işi olmaz her zaman yükselecek hali yok belli zamanlarda düzeltmeler yapacak tabii ki bütün paydaşları bol bereketli kazançlar
    Hayali kurum oluşturacak halleri yok!
    Görmek için alan satan kurumlara bakmak yeterlidir.
    Özellikle bugün çok enteresan!
    Bütün malı Bankofa yığdılar.
    Satanlar aynı ekip.
    Hepsi topluca satıyor!
    Bankof satışa geçerse neler olabilir!
    Paylaşımlarım tıpkı benim gibi hayal ürünüdür. Hiçbir doğruluğu ve geçerliliği yoktur. Boş boş atıp tutanlara nispet ediyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by YakupSrh Yazıyı Oku
    Satanlar aynı ekip.
    Hepsi topluca satıyor!
    Dün bofa ciddi sattı 130 bin civarı bugün iki misli mal aldı belki milleti sattırmak için hesaplı sert indiriyor dökülen dökülsün diyor, dünkü satışından sonra bu kadar mal alması herkesi şaşırtıyor, takibe devam dolar bazlı tarihi zirvelerinde , ufak realizasyonlarla daha yukarı mı yapacak , yoksa bir süre oyalayacak mı karar vermek imkansız, sabırla takibe devam , ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by safsata Yazıyı Oku
    Dün bofa ciddi sattı 130 bin civarı bugün iki misli mal aldı belki milleti sattırmak için hesaplı sert indiriyor dökülen dökülsün diyor, dünkü satışından sonra bu kadar mal alması herkesi şaşırtıyor, takibe devam dolar bazlı tarihi zirvelerinde , ufak realizasyonlarla daha yukarı mı yapacak , yoksa bir süre oyalayacak mı karar vermek imkansız, sabırla takibe devam , ytd.
    Sen öyle diyorsan, öyle olsun!
    Bende hisse yok.
    Yazdıklarım yanlış anlaşılabilir?
    Düşmesi işime gelir, fakat yükselirse fazlasıyla memnun olurum.
    Tüm paydaşlar kazansın isterim.
    Paylaşımlarım tıpkı benim gibi hayal ürünüdür. Hiçbir doğruluğu ve geçerliliği yoktur. Boş boş atıp tutanlara nispet ediyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by YakupSrh Yazıyı Oku
    Satanlar aynı ekip.
    Hepsi topluca satıyor!
    Sağ olasın dostum çok açıklayıcı olmuş tahta yapıcının hangi kurumlarla alıp sattığını söyle de aydınlanalım bayağı kaldı ki söylediklerin doğru da olabilir diyede belirttim ama bunu kestirmek çok zor 10-15 kurumla birden işlem yaptıkları için her neyse zaten malınız da yokmuş size de bol bereketi kazançlar

5.  Alıntı Originally Posted by YakupSrh Yazıyı Oku
    Satanlar aynı ekip.
    Hepsi topluca satıyor!
    Bonkof satışa geçerse bence bundan endişe duymanıza gerek yok zaten malınız yokmuş biraz kızgın olabilirsiniz kaç yıldır pkarta emek vermişsiniz İnşaallah fazlasıyla kazanırsınız

Sayfa 25/25 İlkİlk ... 15232425

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •