Sayfa 5/20 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Arama sonucu : 158 madde; 33 - 40 arası.

Konu: PKART - Plastik Kart

1. hesabi kitabi yaptim tahtaci dalga geciyor kesin muhtemelen bugun 82.60 kapatir

2. Vayy guzel hareket 90.90 kapanir mi diye de aklimdan gecirmedim değil yaklaştı

Saldi ya gondikledigim yine

3. BUgun gununde degil taban yaptırmadı ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4. T/A abim takaslari paylassa neler oluyor biraz görürüz belki. Ben hala olumlu taraftayim 80 altina salmadan devam ediyor bu seferki brut takasin bir oncekine benzemeyecegini düşünüyorum..
     Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    BUgun gununde degil taban yaptırmadı ...

Alıntı Originally Posted by ahmet kaan Yazıyı Oku
    T/A abim takaslari paylassa neler oluyor biraz görürüz belki. Ben hala olumlu taraftayim 80 altina salmadan devam ediyor bu seferki brut takasin bir oncekine benzemeyecegini düşünüyorum..
    PKART hakkında yazmaya çekiniyorum. Mâlumdur, terse gelinirse ilk suçlanan olmak istemiyorum...

Yine de senin için tarafsız ve yorumsuz birkaç takas grafiği atayım...

Bu grafik son düzlükte kimin ne yaptığını gösteriyor...

Dikkat çeken birkaç kurum var. Sizler bir inceleyin. Bu kurumları bulup, takas grafiğin isterseniz paylaşırım...

Olmadı ben daha sonra kafama göre 1-2 tane paylaşırım...

Şimdi çay ve ihtiyaç molası...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Kimseden ses çıkmadığına göre ben 1-2 tane grafik paylaşayım. Belki ilgi çekebilir...

CIY (Citibank Yabancı)

Grafiğe dikkat edecek olursanız, tüm yükselen günlerde alımları CIY üstünden yapıyorlar.

Daha sonra düşen günlerde ise CIY 'ın bu malları kusması sağlanıyor...

Grafikten kabaca gördüğüm kadarı ile CIY bu işlemlerden zarar ediyor olsa gerek. Tam olarak maliyet analizi yapmadım. Gerek de yok...!!!

Bugün yine kusturdular. Yarın yeniden yükselen bir gün yaşarsak yine CIY muhtemelen en önde olacaktır...

Başka bir deyişle, CIY kustuğu için artık yeni alıma hazır...

2. grafik ise haftalık grafiktir...

Grafikte daha aldırılacak çok marjın olduğunu görüyoruz...

Grafikte bir detay daha var, bakalım bulabilen olacak mı...?

Bir diğeri OYA...

Malını bitirmeye uğraşıyor. Bu kurumun bir bildiği olsa gerek...!!!

Bir diğeri GRM...

Görünüşte seans içi alım yapıyor ama seans dışı mallar başka yere gidiyor, kendisinin takası sürekli eksiliyor...!!!

Kime gittiğini incelemedim. Bakarsam buradan da paylaşırım...

Bu grafiği de yatay olarak paylaşayım. Hangisi daha iyi, karar veremedim...?

Sayfa 5/20 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •