Sayfa 13/25 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
Arama sonucu : 197 madde; 97 - 104 arası.

Konu: PKART - Plastik Kart

Benzer bir durum TEB için de geçerli...

Bunu hesaplamadım ama bu da kârlı durumda orası kesin...

Bunun da takası boşalmış durumda...

Eh artık bu kurumlar her kimlerse, bunlara aktarılan paraları geri almak gerekir. Kimse bedavadan para dağıtmaz...!!!

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Yanlış görmüyorsam bir şeylerin hazırlığı var...!!!

Ben takas işinde yeniyim, iyi değilim. O nedenle tam olarak bazı şeyleri anlamlandıramıyorum ama var olduğunu görebiliyorum...

Daha net olarak çözebileceğini söyleyen bir arkadaş olursa, ona elimden gelen her imkanı sağlarım...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Yanlış görmüyorsam bir şeylerin hazırlığı var...!!!

Ben takas işinde yeniyim, iyi değilim. O nedenle tam olarak bazı şeyleri anlamlandıramıyorum ama var olduğunu görebiliyorum...

Daha net olarak çözebileceğini söyleyen bir arkadaş olursa, ona elimden gelen her imkanı sağlarım...
    eline sağlık güzel çalışma olmuş...Bu kadar az lotla bu fiyatlarda kalması mumkün degil ama bir türlüde takas toplanamıyor yada öyle hissetiriyor ilginç bir tahta...Mayacı abide artık pek ugramıyor...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    eline sağlık güzel çalışma olmuş...Bu kadar az lotla bu fiyatlarda kalması mumkün degil ama bir türlüde takas toplanamıyor yada öyle hissetiriyor ilginç bir tahta...Mayacı abide artık pek ugramıyor...
    Yanlis anlasilan ya da daha dogru tabiriyle, anlasilamayan insanin yalnizligi, zordur.

Cogumuz ayni yanilgiya dustuk.

Korkarim (aslinda sevinmek gerek), bekleyebilen icin zaman, mayaciyi hakli cikaracak.

Adima pesin ozur, simdiden.

5. Bakalım bayram öncesi ky nin yüzünü güldürecek mi , çok sığ istediği yöne evrilebilir, umarım tavana doğru hareket eder , ytd.

6. Bugün de güzel oyaladı milleti , neyse pozitif kapattı iyi tarafından bakmak lazım, indirdiği gibi hızlan götürmeye çok niyetli değildi hayırlısı, sabırla takibe devam , ytd.

7. Bugün bayramdan önce son işlem günümüz ; yanılmıyorsam 13 e kadar işlemler devam edecek; dün bofa gene satıcı tarafta idi, bayram öncesi ky ya bir bayram şekeri verecek mi , çok azaldı işlem hacmi buralardan yukarı güzel bir atak her an olabilir , ytd.

8. İki üç gündür alnustan işlemler doğrusu alış var 50 bin toplamda Kalav tekrar sahnelerde mi acaba , ytd.

Sayfa 13/25 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •