Sayfa 10/974 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 7785 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Viop LVİ

1. İzmir de Hamza DAĞ AKP amblemini taşımıyor...var 1 şeyler...

2.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    sonunda güzel bir film çıktı

bar fedaisi

şiddetle tavsiye olunur. uzun zamandır izlediğim en iyi filmlerden biri.

bugünkü filmi kaçırdın/kaçırdık
    tavandan satışı bugün tabandan yerine koyamadım
    sorma, yarın taban olursa ben dalıp alırım
    bir tavan bir taban sonra tavan tavan
    300 de bedelsiz açıkladı, yeme yanında yat
    asıl şenlik bölündükten sonra olur gibi
    ekranımda 01 e bunu kaydırdım, en üstte oldu
    Mükemmeli ararken iyiden vazgeçmekten korkma!

3.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    Evet yalvardı resmen.
    Demirtaş ile yola devam edilecekmiş.
    Emniyette büyük değişiklikler olacak,Menzilciler...vs. deniyor.

YTD
    Menzil Cemaati'ndeki 'miras' gerilimi kavgaya dönüştü Menzil Cemaati'ndeki 'miras' gerilimi kavgaya dönüştü.

https://www.politikyol.com/menzil-ce...vgaya-donustu/

4.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    alttaki 2 tahmincide O eksik
    İkigözüm abi doğru yazmış, abicim de sıfır yok hatta oraya gelince abicim ile nikahlıycaz diye muhabbeti hatırlıyorum

Nohut emmi nerden aklına geliyor büüüle şeyler, çok fenasın dayucuğum

Hadi ben size bi tüyo vereyim
    Bu hedeflerin üçü de görülecek
    Zamanı tutturan ihya olur,

16.96 Since 27 Aralık 2023

5.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Davutoğlu: AKP IMF ile anlaştı

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, "Neden veremiyorlar emekliye parayı biliyor musunuz? Çünkü IMF ile anlaştılar. Göreceksiniz seçimden sonra ortaya çıkacak; bunlar IMF ile anlaştılar" dedi.
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    İMF önce sağlam bir devaluasyon ister..Yabancı para buradan gelmez...KAMUDA TASARRUF İSTER..O kadar kolay değil IMF...
    Ahmet Davutoğlu tam Obamaya çıkacakken kendi tamamlayamadığı işin heyacanını yaşıyor olmalı, aklı sıra IMF ye muhtaç değiliz diyen bir hükümete IMF dayatıyor,..
    Numan Kurtuluşun ''Yeni Anayasa'' diye ortaya çıkışıyla birden dile geldi belli ki,..ilk aklına geleni sıralamış,..

Malumunuz bir süre önce de hem İktidar hem Muhalefet bu konuda önce KK, sonra hemen ardından onun tamalayıcısı olarak fırsat bu fırsat Erdoğan Yeni Anayasa tartışmalarına hem fikir olmuşlardı,...İsveç_Natoda da aralarından su sızmadı, çözüm süreçlerinde birbirlerinin tamamlayıcısı oldular aynı zamanda,..araba konusundada hem fikirler aynı arabayı çekiyorlar,..biri dem küpeli, diğeri demsiz küpeli,..küpeliler yani,..kısaca ortak tarafları tam tersine bir hayli fazla,..

yeni Anayasa belliki son çare olarak sunulacak,..
    sayalım en yakından başlayalım F-16 ya sıcak gelmedi, İsveç _Natoya gelmedi, 24 mil USD ye de gelmedi, BAE ortaya 50 mil Usd ile çıktı gelmedi, körfez dendi gelmedi, Arap dendi gelmedi, Katar sessiz,..Gayeye gelmedi Şimşeke onlarada gelmedi, ben yazdım yine gelmedi sıcak, demekki sıcağın ekonomiye gelmiyeceği artık belli oldu,..

sıcağa bu şartlarda izin çıkmadığını acendalarda henüz bu manada Türkiyenin olmadığı yine ne belli,..belli oğlu belli, sıcağı abiler dayılar hazırlayacak, onlarında Türkiyeden isteklerinin iyi bir ekonomi olmadığı ortada, ..sıcak iyi ekonomiye gelmiyorki soymaya geliyor, soygun için şartlar gerekiyor,...

bu şartylar için daha başka şeyler istiyor olabilirler ve bu manada Numan Kurtuluşun meclis başkanı olma sıfatıyla ortaya çıkışı manidar, hani meclis uzlaşma yeri ya ondan olabilir, sen Meclisin büyüğüsün başkanısın bir uzlaştıraver be abim hani bizimde işimiz görülsün demiş olabilierler,..Anayasada bir uzlaşma değilmi neticede,..o hesap belliki,..sıfatı gereği ondan istenmiş,..refarandum falan demekki istenmiyor,

belli olmayan hani paradan sıfır atılmıştı ya, Anaysadan kim atılacak,..Abi dayı için bu belli, sıcak öyle gelirim diyor,..

hülasa şahsi fikrim bu pişirilirse değil gelmek deyim yerindeyse sıcak bunun içinden geçer,...bu şu demek İktidar bu kadar köşeye sıkışmış demek,..
    Anayasadan bir şey atacak, yerine sıcak koyacak,

Bu şunları yapar:
    1.Kentsel dönüşüm
    2.Dönüşüm

her türlü dönüşüm hem iktdara hem muhalefete uyar, yeterki dönüşsün, ..bize uyarmı yoksa 6.5 cente bizde mi,...
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

6. New York Borsası yükselişle kapandı

WASHINGTON (AA) - New York Borsası günü yükselişle tamamladı.

Kapanışta Dow Jones endeksi 470 puanın üzerinde değer kazandı ve yüzde 1,22 artarak 39.760,08 puana yükseldi.

S&P 500 endeksi yüzde 0,86 artışla 5.248,49 puana ulaşarak rekor tazelerken, Nasdaq endeksi yüzde 0,51 kazançla 16.399,52 puana çıktı.

ABD Merkez Bankasının (Fed) faiz indiriminin zamanlamasına ilişkin daha fazla ipucu için ABD'de açıklanan veriler ile Fed yetkililerinin açıklamaları yatırımcıların odağında yer alırken pay piyasalarında pozitif bir seyir izlendi.

Analistler, ABD'de yarın açıklanacak büyüme verileri ile cuma günü açıklanacak ve Fed'in enflasyon göstergesi olarak dikkate aldığı kişisel tüketim harcamalarının Fed'in gelecek dönemde atacağı adımlara ilişkin ipuçları verebileceğini belirtti.

Kurumsal tarafta ise emlak sektöründe dolandırıcılık suçlamasıyla yargılandığı dava sonucu para cezasına çarptırılan ve kaynak arayışında olan eski ABD Başkanı Donald Trump'ın Nasdaq borsasında dün işlem görmeye başlayan sosyal medya şirketinin hisseleri yüzde 14'ün üzerinde değer kazandı.

İlaç şirketi Merck'in hisseleri de ABD Gıda ve İlaç Dairesinin (FDA) şirketin bir akciğer hastalığına yönelik tedavisini onaylaması sonrası yüzde 5'e yakın yükseldi.

ABD'li video oyun ve oyun ürünleri satan Gamestop'ın hisseleri ise üç aylık satışlarında keskin bir düşüş kaydedilmesinin ardından yüzde 15'in üzerinde düştü.

Kaynak : Anadolu Ajansı

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    İkigözüm abi doğru yazmış, abicim de sıfır yok hatta oraya gelince abicim ile nikahlıycaz diye muhabbeti hatırlıyorum

Nohut emmi nerden aklına geliyor büüüle şeyler, çok fenasın dayucuğum

Hadi ben size bi tüyo vereyim
    Bu hedeflerin üçü de görülecek
    Zamanı tutturan ihya olur,
    Bende 33 sentten portföyüme alırım.. dolar 40 tl. olursa 13,22 tl. 33 sent yapıyor.

YTD

8.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    Bende 33 sentten portföyüme alırım.. dolar 40 tl. olursa 13 tl. 33 sent yapıyor.

YTD
    Abicim ilen aranızda yazı tura atarsınız artık

Konu komşu tüm mahalleli zaten sorup duruyor ne zaman suyuniçine girelim deye, yarın herkese suya girin diye süüüleyimde gör piyasayı

16.96 Since 27 Aralık 2023

Sayfa 10/974 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •