Sayfa 108/1005 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208608 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 857 - 864 arası.

Konu: Viop LVİ

1. Uçağın bilancosuda önemli, 4.nisan,akılda olsun
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

2. Yarın essek sakalarina dikkat,hektasta mesela 1 Nisan yaptı
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

3. Seçimden sonra borsaya girsem mi diye şöyle bir kağıtları grafik ve yorumlar olarak inceledim. Endeks mühendisliği kağıtları hariç hepsi kan ağlıyor. Bilanço tarihlerini Mayıs'a uzatmaları bende kuşku utandırdı. O tarihte üç aylıklar da gelmesi lazım. Belirlediğim sektörler var olası düzeltmede gireceğim hisseleri seçtim. Önce seçim sonuçları ve seçimden sonra beklenen zamlar ortaya çıksın pozisyonumu alırım.

4.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Seçimden sonra borsaya girsem mi diye şöyle bir kağıtları grafik ve yorumlar olarak inceledim. Endeks mühendisliği kağıtları hariç hepsi kan ağlıyor. Bilanço tarihlerini Mayıs'a uzatmaları bende kuşku utandırdı. O tarihte üç aylıklar da gelmesi lazım. Belirlediğim sektörler var olası düzeltmede gireceğim hisseleri seçtim. Önce seçim sonuçları ve seçimden sonra beklenen zamlar ortaya çıksın pozisyonumu alırım.
    Zam yok ,otelenmis tahsilat olucak, enerji diyom bak

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,661
    D.B nin fotografları var.Çok halsiz ve yüzünde yaralar mevcut.

Biz 4 yıl seçim yok diyoruz ama KADERİN PLANINI bilemeyiz...

Bu haftaki PLANIM tamamdır.

2 yönlü olarak.SADECE DOLAR ne olacak onu bilemiyoruz.Gerçi gece açılışta bile ilk emareler belli olur.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

6.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Zam yok ,otelenmis tahsilat olucak, enerji diyom bak
    İlk sırada o var kafamda. Ama geçen seneki şov olur mu benim için o korku var. 50 bin portföy ile aylık %25 yapma hedefim var. Geçen seneye göre % %50 indirim yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by sar Yazıyı Oku
    Çarpışmadan önce gemide elektirikler tamamen kesilmiş. Navigasyon sistemi devre dışı kalmış...
    https://www.nytimes.com/live/2024/03...ridge-collapse

Muhtemelen siber saldırı..
    Abd’deki gemilere n’oluyor böyle?
    Bir gemi daha yolunu şaşırıp, Oklahoma‘da köprü ayağına toslamış...
    https://m.youtube.com/watch?v=4Mjdj4t1Jn8

8. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 108/1005 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208608 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •