Sayfa 112/1005 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 889 - 896 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    ÖLÜM oldukça asla bitmez.O karanlık kuyu sevdiklerini alıyor..Ona bir çare üreten,kendince soruları karşılayan DİNDİR...

Bu mükemmel kainat- hücereden insan yaratılması oldukça ve insan hala bunu çözemedikçe...kainatın Yaratıcısına ULAŞACAK..Hayatın anlamı nedir...İnsanın gayesi nedir..DÜŞÜNEN İNSANLAR OLDUKÇA DİN HER ZAMAN OLACAKTIR..

Neyse dönelim seçime..
    Aynen seçimlere bakalim

2.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    dünya din oranları :

Liste
    Din / İnanç Takipçi (yaklaşık) Yüzdelik
    Hristiyanlık 2,5 milyar % 31,3
    İslam 2 milyar % 25,3
    Dinsiz / Deist / Agnostik / Ateist 1,19 milyar % 15,0
    Hinduizm 1,16 milyar % 14,6

tr nin ne olduğu önemli değil.

dünya yaklaşık bu değerler gelecekte de aynı kalır.

tr gibi .. zamanında bilimsel ihtilalleri gerçekleştirememiş.. siyasal islamı baz almış.

gibi gibi ülkeler. atayizme yakınsar.. yakınsıyor..
    10 20 yıl önce teravih namazına yer bulamadık
    Bugün 3 kişi yok camide
    Gerçek bu gidişat korkunç hızlı bir kacis var dinden

Düşünen insan sayısı arttıkça açlık ve sefalet azaldıkça din biter
    Ama önce meral apla bitmiş şok sonuç alıyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by D83 Yazıyı Oku
    10 20 yıl önce teravih namazına yer bulamadık
    Bugün 3 kişi yok camide
    Gerçek bu gidişat korkunç hızlı bir kacis var dinden
    aklın yolu bir ne diyim...

ha bana göre .. dinsizlik ile tanrıya inanç ayrı şeyler ama.. hiç açmayalım.

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

5.  Alıntı Originally Posted by D83 Yazıyı Oku
    20 yıl sonra görürsün dostum
    Gerçek bu
    Bu %50 de 50 yaş üzeri nüfus sayesinde
    Din olayi bitiyor kaçınılmaz son
    Millete zır cahil diyorda cahilin ağa babası kendisi kusura bakmasın.
    Bende fen lisesi mezunuyum bende aşırı dindardım 20 yaşından sonra araştırıp dinden kurtuldum çağ bilim çağı artık internette sınırsız bilgi var bunun önüne geçemezsin nasıl ki avrupada matbaa sayesinde insanlar bilgiye erişmiş şimdide internet sayesinde bilgi saklanamıyor.
    Lgbt diyor lgbt misal birisi gay diyelim bu cinsel sapıklık değildir gen bozukluğundan dolayı doğuştan gelen bir rahatsızlıktır bunlar bilimsel olarak kanıtlanmıştır, öyle bir konuşuyorki sanki dinsiz ülkelerin %90 ı lgbtli gibi ona bakarsan dindar ülkelerdede bir sürü lgbtli var bunlar kendini gün yüzüne çıkarmıyor diye oralarda olmuyor anlamına gelmiyor ki sonuçta doğuştan gelen genetik bir bozukluk.
    Neyse başınızı ağrıttım kusura bakmayın.

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Buradaki yorumlarım ve tavsiyelerim kişisel görüşüme dayanmaktadır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir!

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Düşünen insan sayısı arttıkça açlık ve sefalet azaldıkça din biter
    Ama önce meral apla bitmiş şok sonuç alıyor
    Son seçimine girip son görevini de yaptı..Cehape yukarı, İmamoğlu -Yavaş aşağı diye kampanya da yaptı..Emekliye para ver oylar sana gelsin Erdoğan bile dedi..
    Çiller 2 olarak ilerde kendisini seçim sahnesinde yan tarafta görürüz
    Otursun evinde..

Ağrı demlenmiş galiba
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Göktürk Yazıyı Oku
    Millete zır cahil diyorda cahilin ağa babası kendisi kusura bakmasın.
    Bende fen lisesi mezunuyum bende aşırı dindardım 20 yaşından sonra araştırıp dinden kurtuldum çağ bilim çağı artık internette sınırsız bilgi var bunun önüne geçemezsin nasıl ki avrupada matbaa sayesinde insanlar bilgiye erişmiş şimdide internet sayesinde bilgi saklanamıyor.
    Lgbt diyor lgbt misal birisi gay diyelim bu cinsel sapıklık değildir gen bozukluğundan dolayı doğuştan gelen bir rahatsızlıktır bunlar bilimsel olarak kanıtlanmıştır, öyle bir konuşuyorki sanki dinsiz ülkelerin %90 ı lgbtli gibi ona bakarsan dindar ülkelerdede bir sürü lgbtli var bunlar kendini gün yüzüne çıkarmıyor diye oralarda olmuyor anlamına gelmiyor ki sonuçta doğuştan gelen genetik bir bozukluk.
    Neyse başınızı ağrıttım kusura bakmayın.

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    cinsiyet sorunu önemli.. özelikle bizim gibi ülkelerde akraba evliliğinden dolayı bu oran artıyor.

çift cinsiyetli doğum oranı % 2 çıkmış.

kısacası bazı insanlar doğumdan direk..çift cinsiyet. veya sonradan biyolojik olarak cinsiyetini belirleyemiyor. yani erkek görünümlü ama kendini kadınsal hissediyor vs. veya tam tersi..

Karagüzel, gelişmiş ülkelerdeki istatistiklere göre dünyada her bin çocuktan yaklaşık 5'inde bu durumun saptandığını, akraba evliliklerinin daha çok görüldüğü kapalı toplumlarda ise bu oranın 100 çocukta 2'ye kadar yükselebildiğini dile getirdi.

https://www.milliyet.com.tr/pembenar...abilir-1835007

% 2 ciddi bir oran.

bunların dinlede ilgisi yokdur.. konu biyolojik birşey.

ha keyfe keder zevk yaşamak istiyordur vs vs bunlardan kime ne .

neyse yaw kapatalım şu konuyu.

tokatlıyı tokatlayıp yolladık.. arada kafayı çıkarıyor salak salak şeyler yazıyor
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 112/1005 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •