Sayfa 118/1005 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218618 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 937 - 944 arası.

Konu: Viop LVİ

Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Balkon konuşmasını bu akşam emlak hoca yapsin
    akpye oy verdim diyince bir forumdaş dm den yazmış. neden öyle yaptın inat uğruna senden beklemezdim yazmış sitemkar şekilde.

aslında aklımın dediğini yaptım.. neden diye söyleyim.

1- chp - kılıçtaroğlu nedeni ile önceki seçimi bile bile sundu. ülke 5 sene kaybetti chp ye destek vermedim belki anlar hatalarını .. mansuru istemişti millet mansur aday olsaydı alıyordu.

2- beni bilen bilir az çok buradaki samimi yazılarımı... ben körü körüne hiç birşeye inanmam tapmam minnette etmem sonuçta partizan yalakası değilim olması gerekeni yapmak huyumdur. buradaki yalakalara benzemem.

3- akpye çok pis çakmışlar ... düşene vurmak bize yakışmaz kardeş

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

2.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    "Mağrur olma padişahım, senden büyük Allah var"
    Milletin tokadı
    Mayısta da bu yaşanacaktı
    Ajan kilicdar kurtardı akp yi

3. Seçim sonuçları ekonomi politikalarını etkileme şüphesi olursa borsaya satış getirir yada eski sisteme dönülecek diye alış getirir diye düşünüyorum iki olasılık da var.

4.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    akpye oy verdim diyince bir forumdaş dm den yazmış. neden öyle yaptın inat uğruna senden beklemezdim yazmış sitemkar şekilde.

aslında aklımın dediğini yaptım.. neden diye söyleyim.

1- chp - kılıçtaroğlu nedeni ile önceki seçimi bile bile sundu. ülke 5 sene kaybetti chp ye destek vermedim belki anlar hatalarını .. mansuru istemişti millet mansur aday olsaydı alıyordu.

2- beni bilen bilir az çok buradaki samimi yazılarımı... ben körü körüne hiç birşeye inanmam tapmam minnette etmem sonuçta partizan yalakası değilim olması gerekeni yapmak huyumdur. buradaki yalakalara benzemem.

3- akpye çok pis çakmışlar ... düşene vurmak bize yakışmaz kardeş

Kendi düşen ağlamaz hocam
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

5. Seçimi kaybettik dayucuğum, ptesi zopaların zopasıynan tanışacağız. Yin mi yimen mi stayla

16.96 Since 27 Aralık 2023

6.  Alıntı Originally Posted by D83 Yazıyı Oku
    Milletin tokadı
    Mayısta da bu yaşanacaktı
    Ajan kilicdar kurtardı akp yi
    Kılıçdar olsaydı şu an bu oy olmazdı....O adam başta diye ölse bile oy vermeyen çok insan var..
    Neyse geçmiş zaman...

Önümüz bahar...

7. Borsada ralli olur...

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Kılıçdar olsaydı şu an bu oy olmazdı....O adam başta diye ölse bile oy vermeyen çok insan var..
    Neyse geçmiş zaman...

Önümüz bahar...
    Büyük ajan
    Tayyibini kurtarmak için kendini de ülkeyi de yaktı
    Neşe önümüz bahar

Sayfa 118/1005 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218618 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz