Sayfa 485/793 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon
Arama sonucu : 6342 madde; 3,873 - 3,880 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sayın Mert45 ben Viop işlem yapmıyorum. Kredi kaldıraç kullanmam ama spotta fulle yakın maldayım. Bugün olan düşüşe de zerre inanmıyorum. Bugün çok birşeyler yazmama sebebim kısa vadeli limoni olabilir ama her düşüş alım fırsatıdır. Malsız kalanları hem bayram reposundan faydalandırıp hemde trene daha düşükten bence bindirtmezler.
    Benim derdim sen değilsin,rahat ol
    Hayat hoş gerisi boş

2. Güne ne güzel şortla başlamıştım ..sonra o düz yeşil gelince kafa karıştı tabeee

Tüm dostlarıma huzurlu geceler

10552.00
    Hayat hoş gerisi boş

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,030
     Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Burası bir viop topiği ..piyasa kırmızı ..ve ben bir şorter görmedim tüm gün ...

10584.00
    Neden beni göremezsin ?...
    Çünkü...
    Herkes bu türkünün süt lü versiyonunu biliyor ama vob lu versiyonunu bilmiyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=Wu-atT5Audg
    Senetlerden iyi kazandık dedik 3 ayda kazandığımızı vobda 3 haftada verdik .

.......................

Gelelim hisse portföyümüze ,
    İlgilendiğim az sayıdaki şirketler için geçerli olmak üzere

Öyle cirolar gördüm ki ortada kar yok.
    Öyle karlar gördümki ortada ciro yok.

(Diğer hisselerde ne olup ne bitiyor bilemiyorum.bakmıyorumda açıkcası hiç.(nerdeyse hiç )).

Vesselam kafam karışık.
    Kafayı dağıttık şimdi toparlayamıyoruz.

saygılar
    Son düzenleme : pisyedili01; 15-04-2024 saat: 21:05.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

4. Çıkarken bankacılık ile çıktı. Bugün bankacılık endeksi gram gevşemedi.
    Eğer endeks gerçekten düşecekse, bence bu bankacılık ile olacak.
    Onun için Viop 30 dan daha fazla Xbank takip ediyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    3 kere battım.VİOBDAN...Tekniğe orta-uzun vadeli inanırım ama kısa vade bence tuzaktır.

Sadece teknik değil.JEOPOLİTİK riskler-sp500 ün durumu-3.05-10 doların 2015 ten beri geçilememesi(o zaman çok daha iyiydik)...

Bu gün yazdım zaten..3.05-10 dolar aşılacaksa bensiz olsun..yolu açık olsun..

TAVUK-YUMURTA OLAYI GİBİDİR.Düşünceye göre mi pozisyon yoksa pozisyona göre mi düşünce?
    Bence 2 sinin net ayırımı yok.

Ben çöker demiyorum..Ama sp500 bence kesinlikle bizi etkiler.EĞER 4900 kırılırsa alınan pek çok poz. kapanır ve sp500 sert düşer..Bu koşul yoksa düzeltme oluruz.
    Bak Sayın ABKA ilk direnç 312 USD Esas önemli nokta 324 USD. Salı günü oluşan grafik çok uzun yıllardır oluşmamış. Eğer teknikten bahsediyorsan sıfır mal olmaz.Ya da o zaman teknik hiç konuşmayacaksın. Hafta sonu yaşanan olay bir başka zaman olsa tamam. Ama o grafik varken bence hiçbir şey ifade etmez.

Pist 100 Bollinger Üst band şu an bende 9528. İnşallah piyasanın çoğunluğu senin gibi düşünür o zaman ne demek istediğimi anlarsınız.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,585
    ORHAN BABA ne diyor..SEN DE HAKLISIN...

Borsada herkes haklıdır.Herkesin kendince dayanakları vardır..Düşüncemi yazarım ..İsteyene de açıklama yaparım..O kadar.

İsterim ki buradaki herkes para kazansın.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

7.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Benim derdim sen değilsin,rahat ol
    Estağfurullah hiç öyle düşünmedim. Yine de kendimi ifade etmek istedim. Ben sizi anlıyorum. Sizi desteklemek için yazdım.

Ben o grafikler oluşmuşken bu zamana kadar bu topicte hep boğavari yorumlar yapıp sonra da risk var mı tabii ki var. Pozisyonlarımı sıfırlayıp malsızım falan yazamam. Ne isek ne konuşuyorsak ona pozisyon almalıyız.

He ben risk almamak adına pozisyonlarımı sıfırlasam bile endeksin güçlü görüntüsünü kabul ederdim.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    ORHAN BABA ne diyor..SEN DE HAKLISIN...

Borsada herkes haklıdır.Herkesin kendince dayanakları vardır..Düşüncemi yazarım ..İsteyene de açıklama yaparım..O kadar.

İsterim ki buradaki herkes para kazansın.
    Bende inatlaşmak için yazmadım. Çok samimiyim o grafikler varken tüm malı vermiş olsam bugün endeksteki düşüşe rağmen ben mutlu olmazdım. Endeksteki bu görüntü Haziran 2023 ten bu yana ilk kez oluştu. Benim anlatmak istediğim bu. Tartışma olsun diye de yazmadım. Herkese bereketi bol hayırlı kazançlar dilerim tabii ki.

Sayfa 485/793 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •