Sayfa 728/900 İlkİlk ... 228628678718726727728729730738778828 ... SonSon
Arama sonucu : 7196 madde; 5,817 - 5,824 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Shortcular bugün kazanmışsınızdır herhalde ama fazla sevinmeyin.;

Bence pist 100 aylık en kötü de 9950-10000 arası bir kapanış yapması lazım güçlü görünüm için.Neden olur onu bilmem nasıl olur onu da bilmem. Herkese iyi akşamlar.
    Benim de beklentim bu yönde en geç mayıs başı sert yukarı bekliyorum belki vade sonu diye oyalanir 1 2 gün
    Yalnız sen yukarı yazma kardeş
    Sen yazınca birsey oluyor
    Durdum yere sebep yok yukarı kırılırken göçtü piyasa
    Cidden sebep sadece senin yazman
    2 3 gün sık dişini yazma

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    parasayma makinası halen mertabimde dayucuğum hayırdır bişii mi diycen
    nasıl geçti onun eline ?
    neden sahip olmuyorsunuz makinaya
    (takip edemedim ama en son bildiğim )
    1062xx lönkü vardı.. (haber geldi yırttı paçayı onlardan ) 1028800 den de açtı... tmm o iyi kar

bu ikisinin arasında başka parti vurdumu ? bilmiyorum... ne uyanıktır o.. 1032xx lerden de furmuştur bi parti

yine batmadı yani

Alıntı Originally Posted by D83 Yazıyı Oku
    Benim de beklentim bu yönde en geç mayıs başı sert yukarı bekliyorum belki vade sonu diye
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Shortcular bugün kazanmışsınızdır herhalde ama fazla sevinmeyin.;

Bence pist 100 aylık en kötü de 9950-10000 arası bir kapanış yapması lazım güçlü görünüm için.Neden olur onu bilmem nasıl olur onu da bilmem. Herkese iyi akşamlar.
    NOT:
    şahsi kanaatim : bu vadenin yüksek yapmasının ve buralarda kapatmasının nedeni bence :

KOÇ, SABANCI kağıtları ve GARANTİ vadelilerindeki yüklü LONG pozisyonlardı. (yanlarına fiç, imf/dünya bankası beklentileri rüzgarınıda alıp, tahtaları yukarı kesip... oturttular )

bunlar ve THY vadelilerindeki mayıs ayı pozisyonlanmalarını bir görüp, dikkate almak gerekir diye düşünüyorum

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,471
     Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku

Daha önceki faiz arttırımları ile sürekli yukarı giden bankaların şimdi de düşmesi anormal değil... Bizim piyasa fiyatlaması ters pozlama üzerinedir..

Dün akşam dikkat çektim....
    XBANK -%3.31
    Bahsettiğin geçmiş zamanda şartlar motivasyon farklıydı Emreciğim ..daha önce enflasyon/faiz makasının rasyonel olmadığı ortamda Ortodoks startının verildiği dönemle birlikte faizler yükseldikçe ortodoksa geçiliyor yabancı gelecek heyecanını piyasa yapıcısının kullanması hikayesi vardı ..

sen hala o ilizyonun etkisndesin

level atlandı.o iş bitti . şimdi yüksek faizin bankaların çok da işine yaramadığı bankaların para satmakta zorlandığı bir ortamdayız

Yani öyle faiz artmazsa sabit kalırsa bankalar düşer mevsimi geçildi ..yüksek faizin sıkılaşmanın başta bankaları hatta sanayi ve tabii tüm endexsi nasıl etkiyeceğini izleme dönemindeyiz

Sapla saman karışmasın

5.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Bahsettiğin geçmiş zamanda şartlar motivasyon farklıydı Emreciğim ..daha önce enflasyon/faiz makasının rasyonel olmadığı ortamda Ortodoks startının verildiği dönemle birlikte faizler yükseldikçe ortodoksa geçiliyor yabancı gelecek heyecanını piyasa yapıcısının kullanması hikayesi vardı ..

sen hala o ilizyonun etkisndesin

level atlandı.o iş bitti . şimdi yüksek faizin bankaların çok da işine yaramadığı bankaların para satmakta zorlandığı bir ortamdayız

Yani öyle faiz artmazsa sabit kalırsa bankalar düşer mevsimi geçildi ..yüksek faizin sıkılaşmanın başta bankaları hatta sanayi ve tabii tüm endexsi nasıl etkiyeceğini izleme dönemindeyiz

Sapla saman karışmasın
    Yazımı tam okumamışsınız.. Tekrar bir tamamını dikkatli okuyun
    Faiz sabit kalırsa bankalar düşer ,bu olması gereken mi demişim , yoksa başka bir şey mi yazmışım..
    Yoksa hamdolsun sap saman konusunda iyiyimdir..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    9,471
     Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Yarın MB faiz arttırmazsa bankalarda dikkat etmek lazım. Satış gelebilir
    bu yazını dikkate aldım

7.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    bu yazını dikkate aldım
    Sabit kaldı mı?
    bankalara satış geldi mi ?

Bence beni öngörümden dolayı tebrik etmen lazım.. Ama inatla para kazanmam diyorsun
    Takılıyorum bu arada

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    9,471
    piyasa yapıcının bekleneni yapmaması çok ayrı bir konu

Sayfa 728/900 İlkİlk ... 228628678718726727728729730738778828 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları