Sayfa 89/1005 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 705 - 712 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...14#post6765914

Günü long başladım ,şort ile devam ediyorum ..

Şahsi pozisyonum 10075.00 şort ..uzlaşma 10106.00

Hayırlısı
    10111.25 şimdi

Çok zarardayım

Şindi ben bi aleme akacaam ..22.55 de gelecem ...
    Hayat hoş gerisi boş

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,117
     Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    oovlum pisyedili01

Bi yazıyon bi siliyon ..bak beni sinirlendirme haaaaa
    Abi hani nerde silmişim
    Sadece değiştirdim.
    İmla hatası yapmışım.Bi kaç da kelime de değiştirmiş olabilirim tabi
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

3. Türk Telekom, Çin'den 200 milyon avroluk finansman sağladı

İSTANBUL (AA) - Türk Telekom yeni yatırımlar, stratejik girişimler ve büyüme planlarının finansmanı için Bank of China ve The Export-Import Bank of China ile 200 milyon avroluk uzun vadeli kredi anlaşması imzaladı.

Türk Telekomun Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaptığı açıklamada, "Grubumuzun yatırımlarının, stratejik girişimlerinin ve büyüme planlarının finansmanı amacıyla Sinosure sigortası kapsamında, Şirketimiz ile Bank of China ve The Export-Import Bank of China arasında 200 milyon Euro tutarında uzun vadeli bir kredi anlaşması imzalanmıştır." ifadesine yer verildi.

Söz konusu kredinin nihai vadesi Mart 2029, yıllık faiz oranının eurıbor + yüzde 1,50 olup sigorta primi ve diğer peşin maliyetler dahil, toplam maliyeti ise yıllık eurıbor + yüzde 3,37 olduğu bildirildi.

Kaynak : Anadolu Ajansı

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Moruk göçmez para babaları ne derse o olacak dedik .....ya......adamlar para koymuş göçertirler mi....tek sakınca adaylar arsında ki oy farkının az olması ve ittiraz olması ....endekse olumsuz yansır.....
    yani seçimin endekse etkisi sınırlı olacak tokatçı
    bak senle ortak bi fikir bulduk
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. Seçim sonrası ciddi anlamda irdelenmesi gereken bir aday.
    .......

Murat Kurum AKP'nin yönettiği Sultanbeyli'de:

“Sultanbeyli'de fetret dönemini bitirecek miyiz?”

https://twitter.com/ajans_muhbir/sta...x8hdXRs7w&s=19

6. Sürmenaj hastalığında, Unutkan dalgın oldum, okuduğumu anlayamıyorum, dikkatimi veremiyorum, beynim durdu, konuşurken kelime bulmakta zorlanıyorum, gözüm satırlarda aklım başka yerde, daha önce 1-2 defada anladığım şeyi şimdi 4-5 defada anlıyorum, TV haberlerini bile izleyemez oldum gibi yakınmalar düşünen, okuyan insanlarda zaman, zaman önemli sorun olur.

SÜRMENAJ TEDAVİSİ
    Sürmenaj olduysanız mutlaka profesyonel yardım almalısınız. Çözümü kolaydır. Önceleri yıllarca süren tedaviler şimdi çok hızlı bir şekilde yapılabiliyor.

Sürmenajlı kişilerin derhal onları fiziksel ya da zihinsel olarak meşgul eden şeylerden uzaklaşması gerekmektedir. Deniz kıyısında, sakin, huzurlu bir bölgede yapılacak olan tatil onların stresini azaltır ve kafalarının boşalmasına yardımcı olur.

https://e-psikiyatri.com/surmenaj

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Seçim sonrası ciddi anlamda irdelenmesi gereken bir aday.
    .......

Murat Kurum AKP'nin yönettiği Sultanbeyli'de:

“Sultanbeyli'de fetret dönemini bitirecek miyiz?â€

https://twitter.com/ajans_muhbir/sta...x8hdXRs7w&s=19
    bi adamın gülüşü bu kadar itici ve kendisini küçük düşürücü oalbilir
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,117
     Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    Sürmenaj hastalığında, Unutkan dalgın oldum, okuduğumu anlayamıyorum, dikkatimi veremiyorum, beynim durdu, konuşurken kelime bulmakta zorlanıyorum, gözüm satırlarda aklım başka yerde, daha önce 1-2 defada anladığım şeyi şimdi 4-5 defada anlıyorum, TV haberlerini bile izleyemez oldum gibi yakınmalar düşünen, okuyan insanlarda zaman, zaman önemli sorun olur.

SÜRMENAJ TEDAVİSİ
    Sürmenaj olduysanız mutlaka profesyonel yardım almalısınız. Çözümü kolaydır. Önceleri yıllarca süren tedaviler şimdi çok hızlı bir şekilde yapılabiliyor.

Sürmenajlı kişilerin derhal onları fiziksel ya da zihinsel olarak meşgul eden şeylerden uzaklaşması gerekmektedir. Deniz kıyısında, sakin, huzurlu bir bölgede yapılacak olan tatil onların stresini azaltır ve kafalarının boşalmasına yardımcı olur.

https://e-psikiyatri.com/surmenaj

Yazarken kelime bulabiliyorum ama arasıra konuşurken nispeten zorlanıyorum .
    Anlamakda da güçlük çekiyorum.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Sayfa 89/1005 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •