Sayfa 761/956 İlkİlk ... 261661711751759760761762763771811861 ... SonSon
Arama sonucu : 7647 madde; 6,081 - 6,088 arası.

Konu: Viop LVİ

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,930
    Emre Özpeynirci
    @eozpeynirci
    Nisanda pazar 80 bin adedi bile zor görecek gibi görünüyor ‼️

Herkes sıkışmış durumda.

Perakende zaten kötü, filo ve kurumsal satışlara güveniyorlardı, krediler çok pahalı olunca orası da parlak değil.

Yüksek faiz işi yavaşlatıyor.

Kurlar da artmayınca, sıkıntı büyüdü. Yeni araç yüklemesi yapılamıyor.

Bir çok bayinin elinde ciddi stok var.

Piyasada kurumsal satışlarda valör süreleri 90 güne çıktı.

Rüya bitti...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    pazartesi garan, salı akbank, perşembe ykbnk.

al başına belayı bu hafta.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Republic First Bank Seized By Regulators—First Bank Collapse Of 2024

https://x.com/zerohedge/status/1783991980025901164

banka ne kadar büyük, etkisi olur mu bilmiyorum.
    Mevcut durumda bile degerlemeleri yükselmiş enflasyon muhasebesi yapılınca fk nin uçtuğu bankalarda piyasa gözünü herseye kapatmış bilancolarida takmayacaktir bırakın gelişmekte olan ülkeleri kuresel benzerlerinden ayrısan banka rallisinin izahını anlayan varsa aydınlatsın lutfen

Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    rayip tadında bi haber..

bu can bu bedende oldukçaa zuahşlasahahldkngdkng

https://www.hisse.net/topluluk/showt...59#post6791059

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

4. Bankalar farklı dinamikler ile gidiyor. Yoksa 1.çeyrek beklentileri zayıf. Özellikle Ykbnk ın..

5. 1750 lerden grafladığım 2500 hedefli teknik çalışmam 2430 ların görülmesi yeniden güncellemem istenmişti.Yukarda güncellemiş yeni güzergah fed faiz indirimlerinin şimdilik gelen verilerle sene sonu veya hiç indirmeme ihtimalleri oluştu.Bu yukarı harekette katalizör jeopolitik olaylar dünyada, fed faiz indirimi, ve son 8-9 aydır çin tarafının devreye girmesi ile trend devam ediyor.Yukarda paylaştığım diğer grafda Çin ABD tahvili satıp altın alımı yapmaya devam ediyor, Çin tarafından buda altını canlı tutuyor.
    Teknik olarak kanalın içinde bir yatay hareket izleyeceğimizi düşünüyorum yukarda 2430 aşağıda 2260 bandı arasında dinlenme olacağını düşünüyorum 4-6 hafta arası olabilir.Sene sonu beklentim 2800- 2850 bölgesi.
    soruluyor gram altın devam ediyormusunuz diye o pozisyonlar devam.
    FORMASYON AVCISI -53

6. Ariston ve Bosch'un Rusya'daki iştiraklerinin yönetimi Gazprom'a devredildi

NEW YORK (AA) - İtalyan Ariston ve Alman Bosch şirketlerinin Rusya'daki yan kuruluşlarının geçici yönetimi Gazprom'a geçti.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Avrupalı üreticilerine ait fabrikaların yönetiminin Gazprom'a devredilmesini öngören bir kararname imzaladı.

Buna göre, ülkedeki İtalyan Ariston ve Alman Bosch'a ait varlıkların yönetimi geçici olarak Gazprom grubuna ait JSC Gazprom Household Systems'e devredildi.

Rusya'da daha önce de bazı Batılı şirketlerin yönetimleri, Batılı ülkelerin Ukrayna'daki savaş nedeniyle uyguladığı yaptırımlara karşılık olarak geçici olarak yerel yönetimlere verilmişti.

Kaynak : Anadolu Ajansı

7. Türkiye'nin binek otomobil ihracatı 3 ayda 2,5 milyar doları aştı

Türkiye'den yılın ilk çeyreğinde 73 ülke, özerk ve serbest bölgeye 2,5 milyar doların üzerinde binek otomobil ihracatı yapıldı.
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

8. Türkiye'den 112 ülkeye 11 milyar dolarlık binek otomobil ihracatı yapıldı
    Türkiye'nin ihracatında ilk sırada yer alan otomotiv sektörü, 2023 yılında 112 ülkeye binek otomobil sattı.
    Sinan Balcıkoca |12.01.2024

https://www.aa.com.tr/tr/ekonomi/tur...apildi/3106953
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

Sayfa 761/956 İlkİlk ... 261661711751759760761762763771811861 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •