Sayfa 500/794 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon
Arama sonucu : 6345 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: Viop LVİ

1. https://twitter.com/Zlatti_71/status...43634313150744

israil genelkurmayı da kabul ediyor 2 füzenin üssü vurduğunu, şu videoda görülüyor en az 4-5 füzenin isabet bulduğu, israil içinden kaynaklar 7 füzenin savunmayı deldiğini söylüyor.. iran füzeleri dronları saldırı maliyeti 50 milyon dolar civarında, israil savunmasının yaktığı 1 milyar 300 milyon dolar, uzun soluklu bi vuruşmada kimin dayanma kabiliyeti daha yüksek olduğu tartışılır.. tabii, askeri açıdan esas husus- israil savunmasının nerelerde konuşlandığı hangi silahları kullandığı, savunma hattının nasıl konumlandığı falan gibi bilgilerin elde edlmesi.. iran 3-5 ucuz dron ve füze yolladı, israil elindeki herşeyi max sevyede kullanarak elini apaçık belli etti..

neyse, bizim leş tayfanın tek derdi israile batılılara en küçük bi laf edilemesin, asla eleştiri getirilemesin.. zihinler öyle iğdiş edilmiş ki, batılıların kıçını yalamaktan başka hiç bir şeyi kabul edemiyorlar, yazık walla
    .

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,454
     Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    gapı kapattım burda yürürüm algısını da yarattı hadi önden buyurun diyor
    bana göre en az 9400 deneyecek ..testereyle cumaya kadar
    herif cumayı beklemeden fişi çekecek
    dışarsıda berbat

3.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Vadaaa nin bankası battı mı nooldu alüminyum.
    Alper geçen hafta bankalar motorları yakarak kanal katlamalarını yaptı dün ulaşıma verdiler bugun bankalara veriyorlar bu sene ABD seçiminden dolayı haber tarzı günler çok olur.bam bam endeks yerine kalp grafiği gibi graf çizer piyasa belli bir dönem
    FORMASYON AVCISI- -53

Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    battı balık yan gider...burdanda long...ekstra halkbankası long...
    sen daha iyi bilinde şu dönemde
    halkb vakbn thyao pgsus
    gibi kağıtlara bulaşmamak lazım gibi
    en azından yükseleceklermiş gibi işlem yapmamak lazım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. Karakemal senin kimin kıçını yaladığın ortada millete laf atana kadar yaladıklarını anlat işinize geldiği gibi insanları ötekileştirerek bir yere varamazsınız , biraz geçmişten örnek alın bu milleti bu kadar saf sanmayın .
    FORMASYON AVCISI- -53

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    sen daha iyi bilinde şu dönemde
    halkb vakbn thyao pgsus
    gibi kağıtlara bulaşmamak lazım gibi
    en azından yükseleceklermiş gibi işlem yapmamak lazım
    valla çok tehlikeli bencede...ama endex kalkarsa pankalarla klkar deyolar..pgsus thy farklı tabi...

vicdanı karakemal
    yıllardır şurada çift yumurta sucuklarına kadar yalamadığın zevat kalmadı
    halen konuşuyon
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku

Yakından tanıyan arkadaşlar bilir koç bankla oyun oynadığımı kanal dibinden beri oyundayım flamaya başladığında satıp yeniden oyuna girdim 1.02 flama hedefi , tahtanın ayrıdan satış hikayesi var yalnız xbank da koydum buraya oda kanal üst bölgesinde %45 banka rallisi izledik daha yerleri varmı onu teknik olarak takip edilmeli benim görüşüm bu yönde.
    alper geçen hafta paylaştım flama tamamlandı 1.01 gördü.kanal katlamasını yaptı
    FORMASYON AVCISI- -53

Sayfa 500/794 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •